2. Taliansko - hodnotenia hotelov
  3. Sicília - hodnotenia bed and breakfasts a penziónov
Sicília Overené hodnotenia Bed & Breakfast a penziónov od skutočných hostí

• B&B Nettuno San Leone Priemerné hodnotenie: 10

„Blízko plaze, blízko mesta, raňajky“

• B&B Le Vie del Borgo Priemerné hodnotenie: 10

„Historické mestečko na úpätí Etny sme navštívili mimo turistickú sezónu, takže veľmi ticho a kľud. Večer sme od domáceho Vincenza dostali degustáciu miestnych syrov, údenín (aj miestnu špecialitu mortadellu z mäsa somára), medu a troch druhov vín z Etny. Krásne ráno zaliate slnkom, skvelé raňajky, proste romantika. Vrelo odporúčam!“

• Mondello Beach - Rooms By The Sea Priemerné hodnotenie: 8

„Ubytovanie bolo hneď pri pláži, v okolí bolo veľa možností a reštaurácií. Pod ubytovaním nájdete aj lokálny fast food.“

• Donna Maddalena Priemerné hodnotenie: 7

„Pekné a štýlové ubytovanie kúsok od centra Noto. Skvelá komunikácia a presné informácie od domácej.“

• Living Suite Catania Pacini Priemerné hodnotenie: 10

„Naozaj čisté, pristranné a v centre mesta. Cítili sme sa neskutočne príjemne.“

• Oasi del Turista Priemerné hodnotenie: 10

„Ubytovanie aj Pán domáci Gregory boli úplne super. Vo všetkom vyšiel v ústrety, čakal nás pred budovou pri príchode, ponúkol kavu, pripravil nám mapu s pamiatkami, po 2 dňoch nahlásil čas, kedy príde upratať izbu. Izba aj kúpeľňa boli pekné, čiste a priestranné. Ubytko bolo na skok od centra aj pamiatok.“

• Verga 29 House Priemerné hodnotenie: 10

„Pekné, čisté, tiché a pohodlné ubytovanie vo výbornej lokalite, blízko zastávky metra i autobusu na letisko, zároveň v pešej dostupnosti do centra, či na hlavnú stanicu. Milý a ochotný hostiteľ. Výborná voľba na kratšie pobyty.“

• Airport suite Priemerné hodnotenie: 9

„Izba bola čistá a veľká, uteráky sa menili každý deň,personál vždy ochotný pomoct“

• Martucci Rooms Priemerné hodnotenie: 10

„Lokalita, majiteľ bol veľmi ľudsky a priateľsky. Zanechal v nás naozaj veľmi dobrý pocit“

• La Finestra Sull'Etna Priemerné hodnotenie: 10

„Všetko“