2. Франція: відгуки про готелі
  3. Прованс-Альпи-Лазурний берег: відгуки про помешкання для відпустки
Прованс-Альпи-Лазурний берег Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• “Все було дуже добре…в помешканні чисто..є все необхідне …“

• Mer d'Elen IV Оцінка за відгуками: 10

“Дуже добрі і ввічливі хозяєва. Є постіль,багато посуду,гарний балкон для раннього кофе). Квартира дуже простора.“

• Apt Verduron haut vue Mer "La maison du ch K" Оцінка за відгуками: 8

“Дуже добра хозяйка,є посуд,чиста білизна. Дуже комфортно.Гарний краєвид.“

• Residhotel Vieux Port Оцінка за відгуками: 6

“Сподобалось місце розташування, центр, гарний, привітний персонал, в номері є кухня та посуд, що досить зручно)“

• LE MIDI 8 by ESTATES CANNES Оцінка за відгуками: 10

“Дуже крута локація(набережна Круазет) спокійна та затишна частина набережної, біля дому булочна с найкращими круасанами,комфортно та смачно. Гарний сервіс. Є паркінг. Нам було дуже затишно та комфортно в цих апартаментах,немає зайвих шумів. Є все необхідне навіть для тривалого проживання. Обовʼязково коли будем ще раз в Каннах залишимось саме тут.“

• La Madrague Оцінка за відгуками: 10

“Гарне студіо, із двориком, де можна поїсти, недалеко від моря та автостанції. Дуже приємна господиня. Рекомендую! Беруть з собаками“

• Studio Centre Ville Оцінка за відгуками: 10

“Одна з найкращих квартир! Дуже чиста та охайна. Власники передбачили всі найдрібніші деталі: від аптечки до засібів для шиття. Найкраща тераса! Гарні фото, сніданки та вечері гарантовані! Зовсім поруч Лідл та пляж. В квартирі є все необхідне, таке враження, що ви живете там перші. Трамвайна зупинка від аеропорта поруч. До вокзалу 15 хвилин пішки.“

• Nestor&Jeeves - BEAUSOLEIL - Central - tres proche mer Оцінка за відгуками: 10

“Розташування, все зручно, оселя комфортна, світла, затишна .Все необхідне для проживання є. Дякую“

• Gite des remparts Оцінка за відгуками: 10

“Комфортне місце для відновлення-шум гірської річки з помешкання, красиві краєвиди прямо з вікна! У помешканні є всі зручності для гарного перебування! Велике спасибі господині помешкання за всю лояльність, зручність перебування і комплімент у вигляді фруктів! РЕКОМЕНДУЮ!!!“

• Residhome Nice Aéroport Оцінка за відгуками: 7

“Дуже сподобався готель. Чиста і гарна кімната. Є маленька кухня. Є все що необхідно для перебування.“

30 найкращих помешкань для відпустки у регіоні Прованс-Альпи-Лазурний берег

на основі 767 083 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com