2. Франція: відгуки про готелі
  3. Прованс-Альпи-Лазурний берег: відгуки про помешкання для відпустки
  4. Марсель: відгуки про помешкання для відпустки
Франція Марсель Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Superb 1 bedroom flat Longchamp Palace area Оцінка за відгуками: 8,5

“Хороше розташування в центрі, 20-25 хвилин до порту пішки. Зручно було отримати ключі. Квартира досить простора у красивому старому будинку, всередині обладнана всім необхідним. Була і праска і дошка для прасування. В кухні було все - від тостера до кавомашини і стікерів з кавою, різна крупа, олія приправи і спеції. Можна готувати їжу і не купувати таких дрібних інгредієнтів. Це дуже зручно. Сусіди нормальні. Район спокійний.“

• Appartements hyper-centre de Marseille Оцінка за відгуками: 8,5

“Все як в оголошенні.Хазяїн був чудесний,привітний і зробив просто неймовірно комфортиним перебування. Квартира знаходиться в самому центрі,дуже зручно і в закритому дворику,що безпечно .“

• La Piboule - Au Coeur du Panier T2 -39m2 Оцінка за відгуками: 8,5

“Мені сподобалось помешканя. Гарне розташування, в центрі, багато куди можна дістатися пішки. В квартирі є все необхідне, навіть праска. За кавоварку окреме дякую. Є двоспальне ліжко та двоспальний диван. Хозяїн дуже приємний. Кавоварка видала помилку, треба було почистити, Філіпп приїхав та почистив. Також дав рекомендації по Марселю. Я задоволена відпочинком. Дякую.“

• Residhotel Vieux Port Оцінка за відгуками: 7,3

“Сподобалось місце розташування, центр, гарний, привітний персонал, в номері є кухня та посуд, що досить зручно)“

• Mer d'Elen IV Оцінка за відгуками: 8

“Дуже добрі і ввічливі хозяєва. Є постіль,багато посуду,гарний балкон для раннього кофе). Квартира дуже простора.“

• Apt Verduron haut vue Mer "La maison du ch K" Оцінка за відгуками: 9,5

“Дуже добра хозяйка,є посуд,чиста білизна. Дуже комфортно.Гарний краєвид.“

• Le soulier de notre dame Оцінка за відгуками: 8,7

“чудові краєвиди з балкону. близько до пляжу і до центру.“

• Suites en plein coeur du Panier et vieux port Оцінка за відгуками: 7,1

“Найбільше сподобалося розташування: центр Марселя, близькість до відомих пам'яток, ринок. Гарний матрас для спання, є необхідний посуд. Цікавий дизайн квартири.“

30 найкращих помешкань для відпустки у місті Марсель

на основі 105 210 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com