2. Франція: відгуки про готелі
  3. Прованс-Альпи-Лазурний берег: відгуки про помешкання для відпустки
  4. Канни: відгуки про помешкання для відпустки
Франція Канни Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• LE MIDI 8 by ESTATES CANNES Оцінка за відгуками: 8,8

“Дуже крута локація(набережна Круазет) спокійна та затишна частина набережної, біля дому булочна с найкращими круасанами,комфортно та смачно. Гарний сервіс. Є паркінг. Нам було дуже затишно та комфортно в цих апартаментах,немає зайвих шумів. Є все необхідне навіть для тривалого проживання. Обовʼязково коли будем ще раз в Каннах залишимось саме тут.“

• Cnossos YourHostHelper Оцінка за відгуками: 9,1

“Вид з вікна божественний. Чисто, зручно, все що потрібно є. Класно що поруч зупинка“

• le suquet quartier historique Оцінка за відгуками: 8,7

“Чудове розташування, квартира світла, затишна, зручна. Центр міста, близько до пляжу та до всього, що необхідно.“

• Mi Casa Tu Casa - PG Оцінка за відгуками: 8,6

“Для нас це були ідеальні апартаменти. Невелика приватна, закрита територія. Підземний паркінг. Дуже тиха, спокійна та красива вулиця. До центру пішки 20-25 хвилин. До найближчих магазинів 5-6 хвилин пішки. Апартаменти стильні, сучасні. На кухні є все для приготування їжі. Кавова машина, тостер, мікрохвильовка, машина для миття посуду, посуд. Господар апартаментів завжди на звʼязку, відповідає на всі питання.“

• Bel Appartement lumineux à Cannes - Proche plage Оцінка за відгуками: 7,6

“Ключі потрібно йти забирати в іншому місці. Пішки хвилин 10-12. Але все доступно і зрозуміло описали. Квартира добре обладнана. Має великий балкон з великим столом і стільцями. Вихід на балкон з усіх кімнат. На кухні було все необхідне і навіть більше. Є багато спецій, різна олія, сіль , цукор навіть пачка спагетті була. Це просто дивовижно. Мікрохвильовка, кавомашина, духовка все працювало. Вночі було трохи прохолодно але на котлі ми перемикала на обігрів батарей і нам було комфортно. В шафі була ще розкладачка. Можливо комусь знадобиться.))“

30 найкращих помешкань для відпустки у місті Канни

на основі 48 402 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com