Pelion Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Valis Resort Hotel Оцінка за відгуками: 8

“Дуже гарний вид, чудове розташування“

• anesis home volos Оцінка за відгуками: 10

“Місце розташування дуже зручне. Квартира чудова нова світла і дуже красива. з усіма зручностями. Хозяйка квартири про все попіклувалася. дуже вічлива.завжди на зв'язку. обов'язково повернусь. Велике дякую!“

• Hotel Jason Оцінка за відгуками: 10

“Гарний персонал. Чисто. Неймовірний вид з вікна на яхти та море. Є полотенця, шампуні мило. До порта 5 хвилин пішки. Є ліфт. Приємні враження. Рекомендую“

• Oasis Оцінка за відгуками: 5

“У цьому номері неможливо спати! Ми поїхали за 1000 км щоб виспатись, а у підсумку краще спали вдома із тривогами! Чутно кожний рух сусідів! Як відчиняють/зачиняють старі дерев'яні двері, меблі, як ходять сходами металевими, як перевертаються у ліжку! Це жах! У номері все старе і запах відповідний! Дуже маленька ванна кімната, ну от ДУЖЕ! Старі змішувачі, які важко закрутити, і вони течуть, зламана ця штука зі шторкою у душі, як що це взагалі можна так назвати. Природа навколо дуже гарна, шумить річка, але це доречі не заважало. До моря по факту спускатись 5-7 хвилин, але до місця де можна купатись треба ще йти стільки ж! Море неймовірної краси і воно зглажує недоліки готелю. Класна маленька набка, дуже автентичні заклади, класні люди там працюють, там все сподобалось, дуже смачно готують, велечежні порції! Такі красиві будівлі, квіти, заклади, море! Коротше, треба обирати дорожчий, кращій готель у першій лінії і будете в захваті!“

• Hotel Philippos Оцінка за відгуками: 9

“Чудовий готель з неймовірно клієнтоорієнтованим персоналом)) Мала певні проблеми і працівники готелю пішли мені на зустріч і допомогли вирішити мої питання)) дуже дякую)) ви чудові)“

30 найкращих готелів в регіоні Pelion