3. Ломбардія: відгуки про готелі
Ломбардія Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• NH Orio Al Serio Оцінка за відгуками: 10

“12 хв пішки від аеропорту. Одразу великий торговий центр при виході з готелю. Дуже якісний сніданок. Є паркування. ТИХО! хоча в вікно видно як злітають літаки)“

• Park Hotel Abbadia Оцінка за відгуками: 10

“Готель приємно здивував як на 3* перша лінія від озера , суперовий ресторан в сосідьньому будинку, хороший як на італфйську 3* сніданок.гарний крайовид з номера .просторий балкон.“

• Hotel Raffaello Оцінка за відгуками: 7

“Чисто, швидко та якісно заселили.“

• The Best Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Чудовий сніданок і прекрасний готель, Українська Пані на рецепції - вище усіх похвал. Дуже допомогла у всьому. Дуже задоволений перебуванням тут і рекомендую.“

• Mia Boutique Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Дуже затишне житло на 2х. Ми були із 2 ма тваринами, навіть додатково не брали плату, за це прям моє велике дякую. Також спати було одно задоволення, немає ніяких шумів, спали чудово. Є балкон, прикольно виглядає, нам все сподобалось. Паркінга нажаль в отелі не було, нам сказали поїхати в гараж коста, але там нам не сподобалось, тому ми обрали трохи далі автоматизовану парковку яка назвається Doria дуже рекомендую. Дуже ввічливий персонал, приємна атмосфера, чисто та приємно.“

• Milano Ostello Оцінка за відгуками: 7

“Розташування недалеко від Чентралє, ціна ок, жосить охайно і покійно, як для хостела. Швидкий чек-ін.“

• Ostello Bello Milano Centrale Оцінка за відгуками: 8

“Зручне місце розташування та дизайн готелю.“

• Hotel Porto Azzurro Оцінка за відгуками: 10

“Чудове місцезнаходження .Смачні сніданки ,привітний персонал .Кожного дня прибирання номеру,заміна полотенець .Затишна тераса і басейн“

• London Hotel Оцінка за відгуками: 5

“Чисто. Привітний персонал. Центр міста - все поруч“

• Hotel Parma Оцінка за відгуками: 8

“Можна залишити речі, близько зупинки громадського транспорту“

30 найкращих готелів в регіоні Ломбардія

на основі 2 270 906 відгуків про готелі на Booking.com