3. Ломбардія: відгуки про готелі
  4. Тремеццо: відгуки про готелі
Італія Тремеццо Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

“Розташування, чистота в номері“

• Hotel Bazzoni Оцінка за відгуками: 7,6

“Нам дали покращений номер з терасою замість звичайного який ми замовляли. Сніданок дуже різноманітний та смачний“

• Residence Belvedere Apartment Volesio Оцінка за відгуками: 9,5

“Дуже гарні та чисті апартаменти. Всім рекомендую.“

• Hotel Bazzoni Оцінка за відгуками: 7,6

“Супер локація, гарний вид з балкона на озеро Комо. Близько до причалу.“

• Hotel Bazzoni Оцінка за відгуками: 7,6

“Дозволене проживання із тваринами, чудове розташування, 200 м від готелю є парк і зоною для купання. У самому готелі є басейн, стандартні сніданки. Вид на озеро!“

• New Moon Оцінка за відгуками: 8,7

“Дуже зручне розташування, невелике тихе містечко. Поруч є супермаркет і кавʼярня, гарна набережна з пляжиком і зупинкою паромів. В 10 хвилинах ресторанчик Il Chris - щиро рекомендую завітати туди на вечерю, ми були три рази і все нейсовірно смачно! Також в шаговій доступності вілла Бальбʼянелло. Зручна простора закрита парковка прям поруч з будинком, невеликий басейн - чистий і гарний, дуже виручив у спекотні дні. Квартира дворівнева, на другому поверсі будинку. Гарний балкон з видом на озеро. Все необхідне було - рушники, посуд, праска, пралка, сушарка. Безконтакне заселення з детальною і зрозумілою інструкцією.“

“Все сподобалось.“

• La Darsena Boutique Hotel & Restaurant Оцінка за відгуками: 9

“Просто чудове місце розташування (поруч зупинка парому, парк, вілла Карлотта, трекінговий шлях "Green way").“

• La Darsena Boutique Hotel & Restaurant Оцінка за відгуками: 9

“Дуже смачні сніданки, з неперевершеним виглядом на озеро“

• Casa Lumaca Оцінка за відгуками: 9,2

“Все так по домашньому і спокійно, ви наче в гостях, Марін така приємна господиня та ще й шикарна жінка, я б хотіла повернутися сюди . дуже раджу цей готель. Нам дуже сподобалось“

30 найкращих готелів - Тремеццо