Jednostka regionalna Kastoria Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Gustowny hotelik, urządzony z dbałością o detale. Właściciele wkładają serce w swoją pracę i każdy szczegół. Śniadanie było pyszne, cudownie podane. Kawa z ekspresu dopełniła cudowny poranek. Polecam wszystkim chcącym spędzić czas w miłej, rodzinnej atmosferze.”

• „Wspaniałe miejsce, pokój czysty, komfortowy, z pięknym widokiem na góry i miasteczko. Wszystko czego potrzebowałyśmy było na miejscu. Parking na terenie obiektu. Przepyszne śniadania, z domowymi daniami- pyszną pitą, świeżymi konfiturami i najlepszą kawą po grecku! Nasze serce skradła Pani właścicielka Pepi. Cudowna osoba, życzliwa, bardzo nam pomagała w organizacji wycieczek na miejscu, służyła zawsze dobrą radą, osobiście zawiozła nas do miejscowego muzeum i oprowadziła po nim. Bardzo polecam to miejsce. Długo będziemy wspominać pobyt w tym miejscu.”

• Keletron Hotel Ocena: 8

„Wszystko ok.”

• Keletron Hotel Ocena: 8

„Witam normalny przeciętny hotel w którym można się zatrzymać wszystko było w porządku bardzo miły właściciel”

• Hotel Nostos Ocena: 10

„Wszystko ok blisko drogi,”

• „Stylowe pokoje, czysta łazienka. Cudowny i bardzo pomocny gospodarz. Przyjechaliśmy o 3 w nocy a on na nas czekał a na śniadanie zaserwował nam samodzielnie przyrządzonego przepysznego omleta z grzybami. Pozostała część śniadania bardzo obfita smaczna. Cudowne widoki z tarasu gdzie można jeść śniadanie.”

• „Hotel jest pięknie położony, z tarasu oraz niektórych pokoi rozciąga się widok na jezioro. Pokój był przestronny i komfortowy. Wyjątkowo uprzejmy i pomocny personel, w szczególności manager hotelu.”

10 Najlepszych Hoteli w regionie Jednostka regionalna Kastoria