3. Macedonia – opinie o hotelach
  4. Kastoria – opinie o hotelu
Grecja Kastoria Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Gustowny hotelik, urządzony z dbałością o detale. Właściciele wkładają serce w swoją pracę i każdy szczegół. Śniadanie było pyszne, cudownie podane. Kawa z ekspresu dopełniła cudowny poranek. Polecam wszystkim chcącym spędzić czas w miłej, rodzinnej atmosferze.”

• Anastassiou Hotel Ocena: 8,5

„Śniadanie w tym obiekcie to porażka. Wszystko co zostało postawione na stół jest albo z puszki albo z torebki mówiąc wprost było to najgorsze śniadanie z moich wszystkich kilkudziesięciu pobytów w hotelach pensjonatach i willach oferujących śniadania. Poranna pobudka zwiastowała przyjemne i smaczne śniadanie bo wiem czuć było zapach świeżych wypieków niestety po zejściu okazało się że personel najwyraźniej wypiekał to dla siebie lub dla właściciela obiektu bo wiem wszystko co znajdowało się na stole nie miało nic wspólnego z dobrym i przyzwoitym nawet kontynentalnym śniadaniem a mleko przelane do szklanej butelki po odkręceniu nakrętki prezentowało zielony nalot pleśni pod nakrętką w związku z czym została zwrócona personelowi Uwaga w tym aspekcie. O ile pobyt i nocleg w tym obiekcie Stanowił obietnicę spędzenia dobrego czasu to śniadanie obietnicą tę zabiło niestety po tych złych wrażeniach nie mogę z czystym sumieniem zarekomendować tego miejsca”

• Anastassiou Hotel Ocena: 8,5

„Niezwykle miły i pomocny właściciel hotelu, piękna lokalizacja z widokiem na jezioro oraz na miasto. W porównaniu z innymi hotelami wczesne zameldowanie oraz późne wymeldowanie. Bardzo dobry stosunek ceny do jakości.”

„Dobra lokalizacja.”

• „Hotel jest pięknie położony, z tarasu oraz niektórych pokoi rozciąga się widok na jezioro. Pokój był przestronny i komfortowy. Wyjątkowo uprzejmy i pomocny personel, w szczególności manager hotelu.”

10 najlepszych hoteli w mieście Kastoria