2. Taliansko - hodnotenia hotelov
  3. Taliansko - hodnotenia hotelov
Julian Alps Overené hodnotenia od skutočných hostí

• eco boutique hotel AMS Beagle Priemerné hodnotenie: 10

„Všetko bolo výborné. Perfektný interiér, super vybavenie izby, milí ľudia“

• Hotel Da Si-Si Priemerné hodnotenie: 10

„velmi mily personal, dobra kuchyna, moderne zariadena izba, dostatocny priestor na ulozenie bicyklov.“

• Hotel Center Bohinjsko Jezero Priemerné hodnotenie: 10

„Blízkosť ubytovania k jazeru. Extrémne milý a ochotný personál. Izba bola veľmi príjemná s výhľadom rovno na hory z postele 😍“

• Hotel Kompas Priemerné hodnotenie: 9

„Poloha“

• Hotel Nevada Priemerné hodnotenie: 8

„Poloha“

• Adriatico Rooms Priemerné hodnotenie: 9,58332443237305

„Boli sme len jednu noc na ceste dalej na juh Talianska. Výborná poloha kúsok od diaľnice. Dobré parkovanie. Príjemné mestečko aj izba. Laura je vyborný hostiteľ, aj keď sme nemali dohodnuté raňajky, na izbe bol čaj káva aj malý koláč. Radi prídeme znova.“

• Ramada Hotel & Suites Kranjska Gora Priemerné hodnotenie: 8

„VÝHĽAD z balkóna!!!“

• Hotel Tarvis Priemerné hodnotenie: 6

„Zariadenie dobre dostupné v centre obce. Check-in rychlý, personál veľmi ochotný a príjemný. Izba čistá, výhľad na centrum obce. Raňajky klasické švédske stoly, chutné, akurát krátko.“

• „Vynikajúca poloha, skvelá strava“

• Hotel Alpina Priemerné hodnotenie: 10

„Sme motorkári a do hotela sme pricestovali v daždivom počasí skôr, ako bol check in. Napriek tomu nám personál vyšiel v ústrety a pripravil našu izbu skôr, takže sme sa mohli skôr prezliecť a vysušiť. Sme veľmi vďační za tento ústretový krok. Raňajky vo forme švédskych stolov boli bohaté s možnosťou veľkého výberu pre každého.“

30 Najlepších hotelov v regióne Julian Alps