2. Slovinsko - hodnotenia hotelov
  3. Gorenjska - hodnotenia hotelov
  4. Mojstrana - hodnotenia hotelov
Slovinsko Mojstrana Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Guesthouse Veranda Priemerné hodnotenie: 8,8

„milý personál, poloha, príjemná atmosféra“

• Chalet Via Mons Priemerné hodnotenie: 9,8

„Krásne okolie, čistota a vybavenie chaty.“

• Aparthotel Pr' Jakapč' Priemerné hodnotenie: 9,3

„Spoločenská miestnosť, ktorá je mimo budovu ubytovania a tým pádom neruší ľudí na izbách. Automat na kávu a čokoládu. Majiteľka nám dala vstupenky na svetový pohár v lyžovaní.“

• Apartma Vovk Priemerné hodnotenie: 9,4

„Apartmán je v tichej lokalite s výhľadom na hory.Je čistý,útulný,dobre vybavený,aj s práčkou čo je výhoda keď po celodennom lyžovaní máte možnosť si preprať veci.Majiteľka je veľmi milá,ústretová hocičo sme potrebovali bola ochotná.Blízko sú Jesenice s nákupnými možnosťami aj Kranjska gora.“

• Apartment Podkuze Priemerné hodnotenie: 9,6

„Hostiteľka bola veľmi milá a láskavá. Privítala nás kávou a aperitivom. Vo všetkom bola ústretová a nápomocná. K dispozícii nám bol čistý a krásny dom so záhradou a posedením vonku. Ďakujeme. Silno odporúčame! Určite by sme sa raz vrátili!“

• Apartma Rožle Priemerné hodnotenie: 9,4

„Apartmán sa nachádza v príjemnom prostredí, bol veľmi čistý, pre 4 osoby primeraný, výborne vybavená kuchyňa, pani prenajímateľka ústretová.“

• Apartment Podkuze Priemerné hodnotenie: 9,6

„Pekný, priestranný apartmán s veľkou záhradou a veľmi milá a pohostinná pani majiteľka . Boli sme veľmi spokojní.“

• The OldMillhouse Priemerné hodnotenie: 9,1

„Veľmi príjemné ubytovanie v zrekonštruovanom útulnom dome s kompletným vybavením, 2 kúpeľňami, malou záhradkou. Výborná poloha na cyklistické aj turistické výjazdy, blízko supermarket. Odporúčam.. určite sa radi vrátime.“

• Guesthouse Veranda Priemerné hodnotenie: 8,8

„SKvelá poloha pre výstup na Triglav“

• „Lokalita nádherná, s majiteľmi bola dobrá komunikácia, ubytovanie čisté a príjemné“

Mojstrana: 20 najlepších hotelov