Włochy Opinie o hotelach napisane przez prawdziwych Gości

Ostatnie opinie o hotelach we Włoszech

• GALILEI APARTMENT PESCARA

Pescara, Włochy

Średnia ocena: 8,7
    • Pozytywna część opinii

Apartament super. 2 sypialnie. 2 łazienki. Mały balkonik. Kuchnia w pełni wyposażona. Jest tam wszystko czego potrzeba. Właściciel Marco bardzo pomocny, super podejście, wszystkie wcześniejsze uwagi na booking poprawione. W apartamencie jest ekspres na kapsulki ( były 2 sztuki dla nas) ktoś pisał że nie wiadomo jakie kupić. Potrzebne są kapsułki Bialetti, można je kupić w sklepie specjalistycznym tej właśnie firmy. W apartamencie była też woda w lodówce oraz płyń do naczyń, mydło w płynie ( wcześniej ktoś pisać, że nie bylo). Lokalizacja apartamentu super; widok z balkonu na morze; budynek w pierwszej linii brzegowej. Z lotniska czerwony autobus( przy samym wyjsciu) 1.50€ od osoby do dworca, autobus jedzie ok 10 minut, a z dworca ok 10 minut piechotą do apartamentu. Sklep spożywczy 3 minuty piechotą. Zdjęć Noe dodaje, ponieważ te na booking są 100% prawdziwe. Wrócimy tam na pewno.

Beata Polska
  • The Marble House

Bari, Włochy

Średnia ocena: 8,8
    • Pozytywna część opinii

Dobra lokalizacja obiektu, pyszne włoskie śniadanie 12 minut spacerem od apartamentu, miły kontakt z wynajmującym, w dniu przyjazdu otrzymaliśmy jasno określone instrukcje dotyczące wynajmu i odbioru kluczy. Opis lokalu jest w 100% zgodny ze stanem faktycznym. Dostęp do łącza Wi-Fi, hasło dostępne na miejscu.

• Negatywna część opinii

Obiekt był posprzątany jednak wystąpiły pewne niedociągnięcia np. włosy w kabinie prysznicowej lub poplamione tekstylia. Poza sezonem letnim może być zimno (jedynie możliwość ogrzania sypialni klimatyzacją). Następnego dnia po przyjeździe o 7 rano obudziły nas głośne rozmowy pracowników oraz odgłosy pracujących maszyn. Okazało się, że w holu układane były płytki (apartament na 1 piętrze). Po późniejszym powrocie, wszystko w mieszkaniu pokryte było pyłem i wymagało sprzątania. Wiem, że jest to sytuacja losowa i niezależna od właściciela, jednak wolałbym zostać o tym wcześniej uprzedzonym.

Ocena dodana: 5 maja 2024 Pobyt: kwiecień 2024
    Dawid Polska
  • Casa Gordigiani - bilocali con parcheggio

Florencja, Włochy

Średnia ocena: 9,9
    • Pozytywna część opinii

Niewiarygodie czysto. Apartament ma wszystko co niezbędne nie tylko na weekendowy wypad, ale także na dłuższy pobyt. Gospodyni to osoba gotowa zrobić wszystko, by umilić pobyt. Nie spotkałem dotychczas tak życzliwej osoby wśród wynajmujących na booking.com, a trochę tych rezerwacji miałem...

Nie mam uwag

Robert_Doszczeczko Polska
  • Hotel RomAntica

Rzym, Włochy

Średnia ocena: 8
    • Pozytywna część opinii

Bardzo przyzwoite śniadanie typowi włoskie .Lokalizacja znakomita , bardzo blisko do najważniejszych atrakcji. Hotel klimatyczny , czysty , bardzo pomocna i uprzejma obsługa

• Negatywna część opinii

Wszystko było w jak najlepszym porządku. Hotel spełnił nasze oczekiwania.

AGNIESZKA Polska
  • VILLA SILVIA-by Home Sitter Como

Como, Włochy

Średnia ocena: 8,2
    • Pozytywna część opinii

Niesamowicie klimatyczne umiejscowienie w starej wiejskiej rezydencji. Duży, przestronny, czysty apartament. Kuchnia bardzo dobrze wyposażona. Prywatny parking w cenie.

Wiesław Polska
  • Luxury Penthouse with Big Terrace

Argegno, Włochy

Średnia ocena: 9,2
    • Pozytywna część opinii

Są dwa plusy tego miejsca 1. widok na Jezioro Como i to, że miejsce jest fizycznie. 2. Parking zewnętrzny lub w razie potrzeby miejsce w garażu podziemnym

• Negatywna część opinii

1. Brud - brud wszechobecny, mam wrażanie, zresztą to opinia całej naszej 4 osobowej ekipy, że chyba tam nigdy nie było sprzątane - to było straszne 2. Ręczniki białe brudne - dobrze, że mieliśmy swoje 3. Lodówka - cała się lepiła 4. Sofy w salonie - brudne, obrzydliwe i tak niewygodne ze, nie da się na nich siedzieć przez 3min 5. Taras i widok to wielki plus, ale meble ogrodowe i leżaki - chyba nigdy nie były myte - nie zdecydowaliśmy się na nie usiać były tak brudne Nie polecam - albo polecam unikać To był najgorszy pobyt jaki kiedykolwiek miałem z wykorzystaniem Booking.com Zdjęć nie dodaje - bo wstyd

Marek Polska
  • Quiet and private room in Milan

Mediolan, Włochy

Nie ma jeszcze opinii o tym obiekcie
    • Pozytywna część opinii

Pokój w cichym jak na Mediolan miejscu. Faktycznie Quiet Room. Blisko do tramwaju. Właściciel bardzo serdeczny. Kontakt z nim był przyjemnością.

Gustaw Polska
  • Savastano house duomo

Napoli, Włochy

Średnia ocena: 8,5
    • Pozytywna część opinii

Lokalizacja apartamentu bardzo na plus, w pobliżu dużo lokali gastronomicznych i sklepów oraz najważniejszych atrakcji.

• Negatywna część opinii

Pokój bardzo ciemny, gdzie nie docierało światło dzienne. Konieczność używania sztucznego światła.

Wojtek Polska
  • Sanctuary Rooms

Pompeje, Włochy

Średnia ocena: 7,5
    • Pozytywna część opinii

Apartament z ładnym widokiem, w pokoju czysto. Dobre śniadanie w pobliskiej cukierni.

• Negatywna część opinii

Trzeba zwrócić uwagę czy w pokoju są dostępne bilety na śniadanie, jednego dnia nie było.

Wojtek Polska
  • [Piazza XX settembre] - feel the centre