2. Comentarii despre hoteluri în Franţa
  3. Comentarii despre hoteluri în Ile de France
Ile de France Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• ibis Daumesnil Porte Doree Scor din comentarii: 9

„Camera a fost foarte curata, iar pe tot parcursul șederii a fost curățată exemplar în fiecare zi.”

• Hotel Le Chat Noir Scor din comentarii: 5

„Aproape de metrou, restaurante, Sacre Coeur”

• Hôtel Flor Rivoli Scor din comentarii: 10

„Locatia este excelenta pentru cei care doresc sa exploreze Parisul la mersul pe jos, este in inima orasului. Esti langa toate obiectivele turistice majore. Supermarket langa hotel, metrou la 50 metri de hotel, MC D la 100 metri de hotel, creperie langa hotel. Nu poti sa ceri mai mult. Marimea camerei este in nota camerelor din Paris. Baia renovata , tv nou, camera curata cu fesestre mari. Staful super deschis si de treaba. Jos palaria. Multumim pentru tot!”

• HOTEL LOUVAIN Scor din comentarii: 8

„Personal amabil ,curat , schimbat lenjeria zilnic.”

• Abaca Messidor by Happyculture Scor din comentarii: 9

„Pozitionare, curatenie, personal politicos!”

• Hôtel Mazagran Scor din comentarii: 10

„Locație excelentă, curat și personal foarte amabil!”

• „Curat, bine amplasat , noi doar am dormit acolo, plecăm dimineață și ne întorceam seara târziu, am vizitat Parisul și Disneyland.”

• Champerret Heliopolis Scor din comentarii: 10

„Am avut o experiență plăcută la acest hotel, deși camerele nu sunt foarte mari. Este important de menționat că masa din poze este pentru micul dejun și este comună pentru toți oaspeții cazați. Hotelul este curat, iar personalul este amabil și disponibil 24 de ore. Locația este destul de accesibilă pentru obiectivele turistice, iar raportul calitate-preț este foarte bun. În împrejurimi se găsesc numeroase terase, ceea ce adaugă un plus de confort și varietate pentru cei care doresc să exploreze zona.”

• B&B HOTEL Saint-Denis Porte de Paris Scor din comentarii: 10

„Raport calitate preț bun, 20 min până la metrou.”

• Royal Saint Michel Scor din comentarii: 8

„Hotelul este foarte bine amplasat , aproape de zonele de interes. Zona parea safe. Camera curata, curatenie efectuata in fiecare zi. Desi as fi dorit o camera cu balcon, faptul ca a avut vederea spre curtea interioara a fost mai liniste.”

Cele mai bune 30 hoteluri din Ile de France

pe baza a 3.985.573 comentarii despre hoteluri pe Booking.com