2. Comentarii despre hoteluri în Franţa
  3. Comentarii despre hoteluri în Ile de France
  4. Comentarii despre hoteluri în Paris
Franţa Paris Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Hotel Taylor Scor din comentarii: 8,7

„Camera a fost foarte drăguța, cu o suprafață rezonabilă. Patul a fost foarte confortabil, iar draperiile au blocat complet lumina astfel încât am dormit foarte bine. De asemenea, camera noastră a fost foarte bine izolata fonic, am avut liniște deplina. Hotelul este bine poziționat, nu chiar in centru, dar intr o zona buna si destul de ușor de ajuns in zonele de interes.”

• Hôtel Petit Saint-Honoré Scor din comentarii: 7,5

„Personal amabil”

• Hôtel Gérando Scor din comentarii: 8,1

„Locatia interesanta,personalul foarte amabil si promt,curatenia peste stelele pe care le detine hotelul,internet acceptabil si gratuit,apropierea de statia de metrou, care face legatura cu tot orasul,este linia directa spre Acul de Triumf si Bd. Champs-Elysees,multe bistrouri si restaurante in zona.”

• Hotel Chavanel Scor din comentarii: 8,5

„Locația și personalul. Am luat cameră deluxe și era spațioasă. Curățenie se făcea zilnic. La sosire ne-au întâmpinat cu o vedere personalizată și 2 macarons. Micul dejun era diversificat iar produsele erau de calitate.”

• Hôtel Tingis Scor din comentarii: 6,9

„Foarte ok locația, se făcea ordine/curatenie zilnic. Băiatul de la recepție foarte amabil. Relativ aproape de metrou 6-7 minute. Noaptea nu este nimeni la recepție însă poti intra oricând cu cartela. Patul foarte confortabil, frigider în camera... Carrefour în zona. Super mulțumiți.”

• „Hotelul este bine situat, la 300m de statia de metrou si 300m de Magazinul Auchan. In apropiere se afla multe terase si baruri! Micul dejun ok, nu foarte diversificat, cafeaua ok. Personalul de la receptie super!!”

• ibis Paris Bercy Village Scor din comentarii: 8,1

„Curățenia, camera confortabila, aproape de stația de metrou, zona curata și cocheta.”

Cele mai bune 30 hoteluri din Paris

pe baza a 2.613.751 comentarii despre hoteluri pe Booking.com