2. SI - komentarji o hotelih
  3. Dolenjska - komentarji o hotelih
Dolenjska Preverjeni komentarji resničnih gostov o hotelih

• Hostel Novak Ocena: 7

“Ne vem nic o zajtrku?? Lokacija nam je ustrezala.”

• “Prijazno osebje, dobra lokacija, vse je bilo čisto.”

• “Več kot 100let stara vila preurejena za prenočevanje. Lokacija skoraj v centru mesta. Parkirišče dovolj veliko za vse obiskovalce. Zelo prilagodljivi glede prihoda in odhoda.”

• Hotel Dolenjc Ocena: 7

“Soba urejena, čista,osebje prijazno. Hrana dobra.”

• Hotel Kovac Ocena: 10

“Bilo nama je vse všeč.Zelo domače ,čutiti je,da je tu prisotna tradicija, ljubezen do prednikov... Hvala Simonu in soprogiAlenki,ki vedno najdeta prijazno preseda za vsakogar! Bog naj ju še naprej blagoslavlja in spremlja!”

• “Hostel je okusno urejena, čist - tokrat sva bivala v risovi sobi. :). Osebje v recepciji je prijazno, ustrežljivo in dostopno. Pred prihodom so naju poklicali in tako poskrbeli, da sva se že pred prihodom počutila zaželeno. Zjutraj sva se razveselila lokalnega zajtrka, imajo edinstvene marmelade in lokalni med, zaradi česar so posebni. Pozitivno naju je presenetila tudi turška kava, ki so jo pripravili posebej za naju. Počutila sva se izjemno prijetno in z veseljem se vrneva še kdaj.”

• “cena,nastanitev v zadnjem trenutku”

• Ostarija Herbelier Ocena: 10

“Osebje nadvse prijazno, apartma s teraso v zelenju, prostoren in udoben. Odlična lokacija v samem centru. Počutje in vzdušje v oštariji odlično!!! ✨”

• Hotel Rakar Ocena: 9

“prijaznost, ustrežljivost, celotna izkušnja pozitivna”

• HOTEL SMUK Ocena: 8

“Udobna in zelo čista soba. Na recepciji so mi prišli nasproti, ko sem želela bivanje naslednji dan podaljšati za nekaj ur. Je tudi dobra izhodiščna točka do lokalnih znamenitosti.”

Najboljših 20 hotelov - Dolenjska

na podlagi 7.787 mnenj gostov na Booking.com