2. SI - komentarji o hotelih
  3. Dolenjska - komentarji o hotelih
  4. Gradac - komentarji o hotelih
Slovenija Gradac Preverjeni komentarji resničnih gostov o hotelih

• “Popolnoma opremljena letna kuhinja s pogledom na reko Kolpo, kjer ob poslušanju ptic zjutraj popiješ v miru kavo. Hitra komunikacija z lastnikom. Mir in tišina kampa, kjer se telo in duša spočijeta. Prijaznost osebja v kampu. Sama čistoča in opremljenost notranjost hiške z dodatki, ki popestrijo samo opremljenost hiške nas je pustila brez besed. V hiški nas je pričakal družinski sup za 7 oseb ter kajak, kar je dalo piko na I našemu mini dopustu.”

• “Že tretje leto smo se vrnili in še vedno smo zelo zadovoljni. Pred hišo je nov nadstrešek, ki zelo prav pride za posedanje in peko na žaru v primeru dežja in močnega sonca. Gostitelji so zelo prijazni in ustrežljivi. Naslednje leto se zagotovo vrnemo.”

• “Sem smo prišli že drugo leto zapored in se naslednje leto zopet vrnemo. Prijetna hiška na obrobju vasi, ki nudi vse kar smo potrebovali. Najbolj pa smo bili zadovoljni z ustrežljivostjo in prijaznostjo sosedov, ki skrbijo za hiško. Definitivno se še vrnemo.”

• “Top lokacija za oddih od vsakdanjega zivzava.Pravi mali raj.Prisrčno priporočam vsem,ki se želijo napolnit z pozitivno energijo.”

• “Bivanje v Lucky hiški, s pogledom na reko Kolpo v stiku z naravo, nam je dalo popoln relax. Letna kuhinja opremljena z žarom, kjer smo si priredili dober piknik in se družili s sosedi v duhu smeha in dobre volje. Še se bom vrnila v Lucky house.”

Najboljših 5 hotelov - Gradac

na podlagi 224 komentarjev hotelov na Booking.com