2. SI - komentarji o hotelih
  3. Dolenjska - komentarji o počitniških nastanitvah
Dolenjska Preverjeni komentarji resničnih gostov o počitniških nastanitvah

• “Zidanica stoji na mirni lokaciji s prekrasnimi razgledi. Nudi vse potrebno za krajši ali daljši oddih. Gostitelj je zelo prijazen. Idealno za raziskovanje Dolenjske in njenih čarov. Blizu Novega mesta, kjer je tudi mnogo trgovin, restavracij in lokalov. Svetujem vsem ki jih veseli narava, rekreacija ali pa če iščejo mir od mestnega vrveža.”

• “Izredno prijazna lastnika kmetije❣️. Apartma smo dobili urejen in čist. Super smo se imeli 😊.”

• “Urejeno, čisto, dobra lokacija”

• “Narava”

• Domačija Šeruga Ocena: 10

“To je prava oaza miru,osebje zelo ustrežljivo in ažurno,hrana pa itak zelo okusna,predvsem pa njihov koncept turizma-same pohvale...”

• “Namestitev je v mirnem okolju vinogradov, ki krasijo pobočja Trške gore. Dostop je enostaven, sploh, ker od gostiteljice prejmete natančna navodila - video poti. Prostor za parkiranje je dovolj velik za dve osebni vozili. Okolica je zelo urejena, do zadnje podrobnosti pa so opremljeni tudi notranji bivalni prostori. Lastniki so nas prejeli kot da smo del družine, višek gostoljubne geste pa je bil dišeč, sveže pečen kruh, ki nas je čakal na mizi. Seveda pa, kot vsi z Dolenjske, za dobrodošlico ponudijo tudi vino iz njihovega vinograda.”

• “Krasna lokacija, pravljicna hiska, zelo prijazno osebje.”

• Apartments Jaka Ocena: 9

“Vrt”

• “Zelo prijeten apartma. Lepa lokacija, zasebnost, udobje, bivanje kot doma, z vso potrebno opremo. Se se bomo vrnili.”

• “Všeč nam je bilo, ker smo bili z lastniki na vezi. Vedeli so, kdaj pridemo in so nas lepo pričakali.”

Najboljših 30 počitniških nastanitev - Dolenjska

na podlagi 4.432 mnenj gostov o počitniških nastanitvah na Booking.com