3. Attica: відгуки про помешкання для відпустки
Attica Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Dea Del Mare complex in front of the sea. Оцінка за відгуками: 10

“Шикарні апартаменти, для компанії або пари. В наявності всі зручності, біля пляжу.“

• uoohome7 garden one bedroom Оцінка за відгуками: 10

“Все було Чудово“

• PURE URBAN PREMIUM METRO AGIOS NIKOLAOS Оцінка за відгуками: 2

“Ціна“

• Alfa home Оцінка за відгуками: 10

“Охайна, чиста квартира, в якій є все необхідне для перебування. Чудове розташування. Є балкон, зручне ліжко, приємний дизайн.“

• EMERALD LAKE RESIDENCE Оцінка за відгуками: 10

“Чудові апартаменти в затишному місті поблизу моря. Ми мали приємний досвід спілкування з господинею помешкання, яка була рада допомогти з виникаючими питаннями. Пізнє заселення не було проблемою, нас радо зустрічі і допомогли заселитися. Апартаменти саме такі, як на фото, дуже затишні та гарні, є все необхідне для перебування. Було чисто та ми мали презенти від господині у вигляді напоїв у холодильнику, це було дуже турботливо, зважаючи на наше пізнє прибуття. Є дуже затишна тераса, на якій приємно проводити час. Ми з задоволенням повернемося ще і рекомендуємо це помешкання для проживання“

• Ano Patisia Cosy Apartment II Оцінка за відгуками: 10

“Просторі апартаменти з великим балконом по всьому периметру. Все чисто і приємний аромат від білизни. Є все що необхідно для проживання (сухі і вологі серветки, рушники, багато посуду, чай, кава, цукор, вершки), все продумано до дрібниць😃 Станція метро навіть ближче, ніж я розраховувала! Залишилися дуже приємні враження😊“

• XiangBaLa Оцінка за відгуками: 10

“Апартаменти дуже сподобались , є все що потрібно для комфортного відпочинку . Дуже приємна власниця будинку , у холодильнику були смаколики та напої. Рекомендую .“

• Celia Residence Оцінка за відгуками: 9

“Місцерозташування. Тихий хороший район. Дуже близько до моря. Поряд багато кафе і ресторанів. Тихо і затишно. Готель чудовий. В номері є все необхідне - хороший фен, шампунь, гель для душу, мило в достатній кількості. Обладнання сучасне, хороший інтернет. В готелі є ліфт. Недалеко від готелю знаходяться зупинки автобусів і трамваю. До аеропорту можна доїхати на автобусі.Персонал в готелі привітний. Особлива подяка Марині. Вона була для нас перекладачем і багато допомогла. Якщо приїдемо в Афіни, то знову оберемо цей готель.“

• ATHENS BEAUTIFUL APARTMENT Оцінка за відгуками: 1

“Нічого.“

• Metaxourgio 2 Bedroom Gem for Urban Explorers Оцінка за відгуками: 6

“Ціна, умови проживання. Господарі ввічливо вирішили питання з негативною ситуацією стосовно прибирання. Є фен, є електричні прилади на кухні (але не користувалися)“

30 найкращих помешкань для відпустки у регіоні Attica

на основі 549 701 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com