3. Attica: відгуки про помешкання для відпустки
  4. Афіни: відгуки про помешкання для відпустки
Греція Афіни Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Kolonaki Boutique Apartments by Olala Homes Оцінка за відгуками: 8,5

“Чудове місцеположення, легкий та зручний безконтактний спосіб поселення та виселення. Кухня: плита, чайник, капсульна кавоварка, холодильник. Дуже чисто, постіль та рушники білосніжні. Є фен, праска В нашому номері було 2 тераси і вони були прекрасні, навіть в грудні ми з задоволенням там снідали та вечеряли. Тихо, хоча це центр. До метро Академия(університет) 5 хвилин. До площ Омонія, Монастеракі та Синтагма 15-20 хвилин пішкі. Поруч кав'ярні, ресторани, супермаркет, шопинг-центри.“

• Kolonaki Boutique Apartments by Olala Homes Оцінка за відгуками: 8,5

“Постійно зупиняємось тут, бо чисто, сучасно, зручно та привітно.“

• Ano Patisia Cosy Apartment II Оцінка за відгуками: 9,7

“Просторі апартаменти з великим балконом по всьому периметру. Все чисто і приємний аромат від білизни. Є все що необхідно для проживання (сухі і вологі серветки, рушники, багато посуду, чай, кава, цукор, вершки), все продумано до дрібниць😃 Станція метро навіть ближче, ніж я розраховувала! Залишилися дуже приємні враження😊“

• ATHENS BEAUTIFUL APARTMENT Оцінка за відгуками: 5,1

“Нічого.“

• EMERALD LAKE RESIDENCE Оцінка за відгуками: 9,6

“Чудові апартаменти в затишному місті поблизу моря. Ми мали приємний досвід спілкування з господинею помешкання, яка була рада допомогти з виникаючими питаннями. Пізнє заселення не було проблемою, нас радо зустрічі і допомогли заселитися. Апартаменти саме такі, як на фото, дуже затишні та гарні, є все необхідне для перебування. Було чисто та ми мали презенти від господині у вигляді напоїв у холодильнику, це було дуже турботливо, зважаючи на наше пізнє прибуття. Є дуже затишна тераса, на якій приємно проводити час. Ми з задоволенням повернемося ще і рекомендуємо це помешкання для проживання“

• Metaxourgio 2 Bedroom Gem for Urban Explorers Оцінка за відгуками: 6,1

“Ціна, умови проживання. Господарі ввічливо вирішили питання з негативною ситуацією стосовно прибирання. Є фен, є електричні прилади на кухні (але не користувалися)“

30 найкращих помешкань для відпустки у місті Афіни

на основі 403 883 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com