2. Польща: відгуки про готелі
  3. Малопольща: відгуки про готелі
  4. Криниця-Здруй: відгуки про готелі
Польща Криниця-Здруй Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference Оцінка за відгуками: 9

“Сподобалося взагалі все. Величезна територія з великою кількістю різноманітних забав для людей від 0 до 100 років. На рецепції зустріли дуже привітні співробітниці. Розповіли прискітливо про всі розваги, місця та ресторани, якими ми можемо скористатися, показали де що знаходиться на мапі. До речі, майже все входить в ціну квитка. Окремо тільки боулінг та спа процедури можна замовити. Басейни працюють від самого ранку 7:00 до пізньої години 23:00. Вночі можна замовити в номер закуски та вино з доставою. Ми приїхали о 18 вечора і встигли два рази відвідати зону басейну. Там також є сауни. Вранці нас чекав чудовий сніданок. Величезний ресторан с вибором їжі на любий смак. Все свіже, смачне та красиво сервіроване. Ми були серед тижня, людей було багато, але місця достатньо для всіх. Вважаю, що в вихідні тут заповнене все.“

• Hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference Оцінка за відгуками: 9

“Дуже сподобалося відпочивати в цьому готелі, шикарні сніданки, номер чистий зручний, відкритий басейн з підігрівом поруч джакузі і сауна. закритий басейн досить великий, багато розваг боулінг міні гольф, більярд дитяча кімната та анімація.“

• Panorama Оцінка за відгуками: 8,3

“Сніданок на вищому рівні“

• Silesia Krynica Оцінка за відгуками: 8,4

“Мені сподобалось все. Смачні сніданки. Приємний персонал. Дякую за гарний відпочинок.“

• Hotel Pegaz Оцінка за відгуками: 8,8

“Чудовий готель із прекрасним видом на гори! Смачні і великі сніданки, можна міксувати кожен день різні страви. Спа зона вхожила у вартість і ми насолоджувались чудовими краєвидами гір. Все дуже сподобалось!“

20 найкращих готелів - Криниця-Здруй