2. Польща: відгуки про готелі
  3. Малопольща: відгуки про готелі
Малопольща Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Hotel Lavender Оцінка за відгуками: 10

“Один із кращих готелів в Кракові . Доброзичливий персонал. Чистота і порядок. Дуже гарна ціна . Навпроти кафе української кухні. З варениками та млинцями. Все супер. Я маю з чим порівнювати - із за війни Краків став майже рідним місцем“

• Garden Square Hotel Оцінка за відгуками: 10

“У готелі надзвичайно затишні номери, обладнані усім необхідним. Особливо досконалим в готелі є ресторан. Зранку подається чудовий сніданок, який може задовільнити будь-які смаки.“

• DoubleTree by Hilton Krakow Hotel & Convention Center Оцінка за відгуками: 10

“Великий номер“

• Moon Hostel Kraków Оцінка за відгуками: 9

“Дуже комфортний матрас і подушка, є можливість зробити собі каву або чай, залишити речі після виселення і потім забрати. Все чудово дякую 🙂“

• Żaczek Hotele Studenckie Оцінка за відгуками: 10

“Зручна локація,комфортні номери.Можливість поснідати в їдальні за помірну ціну“

• AirPark Balice Оцінка за відгуками: 10

“Ми приіхати швидше і нас поселили відразу як в номері закінчили прибирання ( за три години до офіційного заселення) , за що ми дуже вдячні бо були втомлені з дороги )“

• Hampton by Hilton Krakow Airport Оцінка за відгуками: 8

“Номер гарний, чистий, зручний. При зачиненому вікні повна шумоізоляція з дороги.“

• Hotel Solny Оцінка за відгуками: 9

“Затрималися на одну ніч. Чисті кімнати, зручні ліжка, хороший сніданок, уважний персонал. Ціна-якість дуже добра. Нам сподобалось.“

• Atlantis Hostel Оцінка за відгуками: 8

“Низька ціна, центр міста“

• Hotel Bambi Boutique Оцінка за відгуками: 9

“Привітний персонал,чистий номер,гарне розташування. Особливо сподобався шведський стіл,все було смачно,особлива відзнака круасанам дітям дуже сподобалися. Рекомендую.“

30 найкращих готелів в регіоні Малопольща