2. Taliansko - hodnotenia hotelov
  3. Lazio - hodnotenia dovolenkových prenájmov
  4. Rím - hodnotenia dovolenkových prenájmov
Taliansko Rím Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Scipioni Vatican Suite Priemerné hodnotenie: 8,1

„V deň príchodu nám majiteľ poslal video s návodom, kde si nájdeme kľúče, ako si otvoríme...... čiže sme nemali žiadny problém. Hoci sme s majiteľom neprišli fyzicky do kontaktu, vždy sa informoval, cez mail. či je všetko v poriadku... I napriek veľmi rušnej polohe, sme v apartmáne nepočuli žiadny hluk z ulice, aj ked sme si otvorili okno. Bývali sme veľmi blízko Vatikánu, čiže pre nás, to bola úplne úžasná poloha. Mali sme k dispozícií uteráky, osušky, WC papier, tekuté mydlo na ruky, aj sprchový gél ( ale ten sme vôbec nevyužili ), sušič na vlasy, chladničku, Wifi (nebol žiadny problém ). Mohli sme využívať kávovar na kapsule ( kapsule boli tiež k dispozícií ).“

• Aurelius Holiday Home Priemerné hodnotenie: 9,4

„Celý objekt vrátane bytu sa ovládal pomocou kód (bez kľúčov). Veľmi blízko ku stanici metra, blízko nákupné centrum spolu s možnosťou stravovania (otvorene do 23h, supermarket otvorený denne do 21h). Dobre vybavená kuchyňa. Určite doporučujem. Ideálny pre rodinu aj s dospelými deťmi - k dispozícii 2 kompletné spálne + veľká obývacia izba. V celom byte až 4 televízory, nám samozrejme stačil jeden :).“

• Apt Urbana 156 - Monti Priemerné hodnotenie: 7,2

„Blízko centra, ubytovanie skôr pre 2 než pre 4 pretože je to naozaj maly priestor ale tak na prespanie v pohode, komunikácia úplne super“

• Blessed Vatican Home Priemerné hodnotenie: 8,6

„Dobra lokalita“