2. Taliansko - hodnotenia hotelov
  3. Lazio - hodnotenia hotelov
Lazio Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Garden Area Roma Eur Priemerné hodnotenie: 10

„Lokalita výborná blízko metra“

• Casa Piccole Ancelle di Cristo Re Priemerné hodnotenie: 9

„Jednoznačne najväčšia výhoda tohto ubytovania je jeho poloha. Pred bránou do areálu je autobusová zastávka, ktorá vás odvezie k Vatikánu a pár minút chôdze je zastávka metra, odkiaľ sa dostanete do centra k najznámejším historickým pamätihodnostiam. Izba bola čistá, jednoducho zariadená, ale bolo v nej úplne všetko potrebné. Toto ubytovanie veľmi odporúčam a ak budem plánovať cestu do Ríma, určite to bude prvé ubytovanie, kam budem smerovať.“

• Hotel Giorgina Priemerné hodnotenie: 6

„Hoteli v lokalite blízko stanice Termini, vlaky aj autobusy poruke. Do centra na skok, 10 minút k chrámu Santa Maria Maggiore, pol hodina ku Koloseu. Blizko reštaurácie a obchody. Pekné patio s posedenie na kávu , možnosť kúpiť nápoje v automate.“

• Villa Angeli Priemerné hodnotenie: 9

„Raňajky boli pestré a veľmi chutné. Lokalita výborná. Personál veľmi príjemný. Ubytovanie čisté, pohodlné, dostatočne vybavené. Boli sme veľmi spokojní, radi prídeme opäť. Odporúčame.“

• B&B Hotel Roma Fiumicino Aeroporto Fiera 1 Priemerné hodnotenie: 10

„Dostupnosť, cena , doprava medzi letiskom a hotelom.“

• Hotel Aniene Priemerné hodnotenie: 8

„Hotel nie je v centre, ale blízko je zastávka autobusu aj stanica metra a do centra sa dá dostať pohodlne. Raňajky boli fajn, sladké aj slané, dalo sa vybrať. Izba aj kúpeľňa bola čistá, všetko fungovalo. Pri rezervácii som požiadal o tichšiu izbu, hotel mi vyhovel, izba bola otočená do dvora, hluk z ulice nebol.“

• UNAWAY Hotel Empire Roma Priemerné hodnotenie: 10

„Priatelsky personal, ktory nam s usmevom vo vsetkom vyhovel, vyborna kuchyna a servirovanie.“

• Hotel Cristoforo Colombo Priemerné hodnotenie: 9

„personál, izba“

• Hotel Milton Roma Priemerné hodnotenie: 3

„Raňajky káva výborne pôrodná ochotný.“

• Relais Colonna Priemerné hodnotenie: 10

„Skvelá poloha, úžasný personál výborný servis“

30 Najlepších hotelov v regióne Lazio

podľa 1 485 283 hodnotení hotelov na Booking.com