5. Κριτικές για το Pablito House

8,8

9,7

8,9

• Υποβολή σχολίου: 1 Ιουνίου 2024

«Σε σύντομο χρονικό διάστημα θα χρειαστεί ανακαίνιση για να έχει άριστη αξιολόγηση»

Τοποθεσια

• Υποβολή σχολίου: 25 Μαΐου 2024

• Έμεινε 1 βράδυ

Πολύ όμορφο δωμάτιο αντιπροσωπευτικό της περιοχής που βρίσκεται... Όσο για τη κοπέλα που μας εξυπηρέτησε τι να πρωτοπεί κανείς... Πρόθυμη εξυπηρετική πάντα δίπλα μας... Ευχαριστούμε για όλα

• Υποβολή σχολίου: 23 Μαΐου 2024

• Έμεινε 1 βράδυ

Εξαιρετική και ήσυχη τοποθεσία. Η Χρύσα απόλυτα εξυπηρετική. Το δωμάτιο πεντακάθαρο, η θέα από το μπαλκόνι τρομερή.

• Υποβολή σχολίου: 15 Μαΐου 2024

• Budget Δίκλινο Δωμάτιο

Εξαιρετική εξυπηρέτηση, διαμονή και τοποθεσία! Ευχαριστούμε γι όλα xx

• Υποβολή σχολίου: 7 Μαΐου 2024

8,0
    «Όμορφη Μονεμβασια»
    • Έμεινε 1 βράδυ

Η μυρωδιά της μουχλας στο προχωλ του διαμερίσματος Η οποία ήταν αποπνικτική. Στο μπάνιο ήταν σπασμένο το σταντ της ντουσερας και θα ήταν καλά να υπήρχε ποτήρι ή/και ράφι στον νιπτήρα για τοποθέτηση των οδοντοβουρτσων.

Η τοποθεσία απίθανη και η θέα από το μπαλκόνι ανεπανάληπτη. Η Χρυσούλα ήταν πολύ εξυπηρετική και μας έδωσε όλες τις πληροφορίες που χρειαστηκαμε.

• Υποβολή σχολίου: 21 Μαρτίου 2024

• Έμεινε 1 βράδυ

Πολύ μεγάλο και άνετο δωμάτιο με ένα υπέροχο μπαλκόνι και απεριόριστη θέα στην θάλασσα.

Έμεινε: Μάρτιος 2024

• Υποβολή σχολίου: 20 Μαρτίου 2024

«Υπέροχο δωμάτιο»
    • Budget Δίκλινο Δωμάτιο

Ήταν σε πολύ όμορφο μέρος και είχε πάρα πολύ όμορφη θέα. Ήταν πολύ ήσυχο και ότι καλύτερο για ηρεμία και ξεκούραση.

Έμεινε: Μάρτιος 2024

• Υποβολή σχολίου: 16 Μαρτίου 2024

• Δίκλινο Δωμάτιο με θέα στη Θάλασσα

Εξαιρετικοί οικοδεσπότες!! Τρομερή τοποθεσία και θέα, αξίζει.

• Υποβολή σχολίου: 15 Φεβρουαρίου 2024

Εξαιρετικό
    • Μεμονωμένος ταξιδιώτης
    • Έμεινε 1 βράδυ

H ίδια η ιδιοκτήτρια του καταλύματος μας υποδέχτηκε στην κεντρική πύλη της Μονεμβασίας και μας οδήγησε χαμογελαστή και με καλή διάθεση στο κατάλυμα, παραδίδοντας μας τα κλειδιά καθώς μας ξεναγούσε στα λιθόστρωτα σοκάκια.

• Υποβολή σχολίου: 15 Φεβρουαρίου 2024

• Έμεινε 1 βράδυ

Το δωμάτιο που είχαμε δεν περιγράφεται. Παρείχε τα πάντα. Ήταν πεντακάθαρα και είχε απίστευτη θέα. Η κ. Χρύσα, πολύ εξυπηρετική και ευγενική. Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε απίστευτη θέση, περίπου 4 λεπτά από την πύλη εισόδου του κάστρου. Όλα ήταν καταπληκτικά. Σας ευχαριστούμε πολύ!

• Υποβολή σχολίου: 23 Ιανουαρίου 2024

• Budget Δίκλινο Δωμάτιο

Το δωμάτιο είναι ακριβώς όπως φαίνεται στις φωτογραφίες. Ιδανικό για ζευγάρι, είχαμε και τη σκυλίτσα μας μαζί, πολύ καθαρό και με υπέροχη θέα. Η οικοδέσποινα εκπληκτική, να προσφέρει όλες τις απαραίτητες πληροφορίες για τη διαμονή μας στη Μονεμβασιά. Το σημείο του δωματίου σε πολύ καλή θέση, σε σχέση με το κεντρικό καλντερίμι και τα μαγαζιά εκεί.

• Υποβολή σχολίου: 6 Ιανουαρίου 2024

«Εξαιρετικό»
    • Budget Δίκλινο Δωμάτιο

Υπέροχη τοποθεσία με θέα για χαλάρωση, κατάλληλη να την επισκεφθεί κάνεις οποιαδήποτε εποχή. Καθαρό, προσεγμένο δωμάτιο και ευγενέστατο προσωπικό

• Υποβολή σχολίου: 4 Ιανουαρίου 2024

• Junior Σουίτα

Το ίδιο κατάλυμα το επισκεπτόμαστε κάθε χρόνο , όποτε μας αρέσει πολύ . Ευρύχωρο με ωραία θέα και καθαρό . Επίσης η εξυπηρέτηση είναι πολύ καλή από τον κο Κωνσταντινο και για την Χρυσούλα δεν έχουμε λόγια . Την ευχαριστούμε πολύ .

• Υποβολή σχολίου: 3 Ιανουαρίου 2024

• Budget Δίκλινο Δωμάτιο

Η οικοδέσποινα ήταν άψογη, πάντα με το χαμόγελο 😁 και απόλυτα κατατοπιστική. Το δωμάτιο πεντακάθαρο και με ιδιαίτερη αισθητική. Δεν το συζητώ για το απιστευτο μπαλκόνι με την μαγευτική θέα αλλά και την ιδιωτικότητα που προσφέρει. Ήταν όλα τέλεια και φυσικά θα επισκεφτούμε ξανά το κάστρο και τα συγκεκριμένα δωμάτια!

• Υποβολή σχολίου: 27 Δεκεμβρίου 2023

• Μαζί με κατοικίδιο
    • Junior Σουίτα

Δεν υπάρχει κάτι αρνητικό , όλα ήταν τέλεια !!!!

Το κατάλυμα βρίσκεται σε υπέροχη τοποθεσία πλήρως εξοπλισμένο. Ευγενέστατη ,εξυπηρετική και πολύ πρόσχαρη υποδοχή από την Χρυσούλα αλλά και κατά την αποχώρηση , μας βοήθησε μάλιστα να μεταφέρουμε και τις βαλίτσες μας και την ευχαριστούμε για όλα !!!! Υπέροχο δωμάτιο , πεντακάθαρο και η θέα από το μπαλκόνι ήταν φανταστική!!! Το Pablito house θα παραμείνει η μόνη μας επιλογή για την Μονεμβασιά!!!

• Υποβολή σχολίου: 21 Δεκεμβρίου 2023

• Έμεινε 1 βράδυ

Η κοπέλα που μας υποδέχτηκε η Χρυσούλα πολύ εξυπηρετική και προσχαρη!! Την ευχαριστούμε πολύ για όλα!!

• Υποβολή σχολίου: 27 Νοεμβρίου 2023

• Έμεινε 1 βράδυ

Ευγενέστατη και πολύ πρόσχαρη υποδοχή από την Χρυσούλα την ευχαριστούμε για όλα !!!!

• Υποβολή σχολίου: 21 Νοεμβρίου 2023

• Junior Σουίτα

Δεν υπάρχουν λόγια ,νιώθεις σαν να ζείς στον 17ο αιώνα, τα όμορφα καλντερίμια, και τα όμορφα πρωινά με τον ήλιο να ανατέλλει και να τον απολαμβάνεις παίρνοντας το πρωινό σου ,αξία ανεκτίμητη .

• Υποβολή σχολίου: 21 Νοεμβρίου 2023

Εξαιρετικό
    • Έμεινε 1 βράδυ

Απίστευτα όμορφη τοποθεσία αξίζει με χίλια για ένα βράδυ. Η Χρυσούλα πάρα πολύ εξυπηρετική και ευγενική. Ευχαριστούμε πολύ !

• Υποβολή σχολίου: 7 Νοεμβρίου 2023

• Δίκλινο Δωμάτιο με θέα στη Θάλασσα

Ότι κ να πω είναι λίγο...υπέροχο δωμάτιο,πεντακάθαρο!κ η κ Χρυσούλα ευγενέστατη!η θέα από το μπαλκόνι ήταν φανταστική!θα το επέλεγα ξανά κ ξανά!

• Υποβολή σχολίου: 16 Οκτωβρίου 2023

«Απίστευτη εμπειρία, μοναδική ιδιοκτήτρια!!!»
    • Δίκλινο Δωμάτιο με θέα στη Θάλασσα

Το κατάλυμα βρίσκεται σε υπέροχη τοποθεσία, όλα τα καταστήματα (καφέ-εστιατόρια) βρίσκονται σε πολύ κοντινή απόσταση. Το δωμάτιο μας είχε απεριόριστη θέα στη θάλασσα. Η οικοδεσπότης, η κ. Χρυσούλα, είναι φανταστική μας έδωσε κατευθύνσεις για να φτάσουμε, μας περίμενε στην είσοδο της Μονεμβασιάς για να μας μεταφέρει στο κατάλυμα, μας βοήθησε μάλιστα να μεταφέρουμε και τις βαλίτσες μας!!! Από όσα καταλύματα έχω επισκεφτεί, και έχω επισκεφτεί πάρα πολλά, είναι το πιο ξεχωριστό!!! Το προτείνω ανεπιφύλακτα και περιμένω πως και πως να βρεθώ εκεί ξανά το Μάη!!!

Έμεινε: Σεπτέμβριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 4 Οκτωβρίου 2023

• Junior Σουίτα

Όλα ήταν υπέροχα ,το κατάλυμα σε τέλειο σημείο με εκπληκτική θέα,πλήρως εξοπλισμένο και η Χρυσούλα ήταν πολύ γλυκειά και πρόθυμη να μας βοηθήσει σε όλα!Το προτείνω ανεπιφύλακτα!Εμεις θα το επισκεφτούμε σίγουρα ξανά!

Έμεινε: Οκτώβριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 1 Σεπτεμβρίου 2023

«Η τοποθεσία είναι δεδομένα φανταστική. Αυτό όμως που έκανε την διαμονή μας εκεί μία ανεπανάληπτη εμπειρία ήταν οι άνθρωπ»
    • Junior Σουίτα

Γνωρίζοντας ότι μένω σε ένα ανακαινισμένο κτήριο που χτίστηκε αιώνες πριν, δεν μπορώ να βρω κάτι αρνητικό.

Η τοποθεσία είναι καταπληκτική. Η θέα κόβει την ανάσα και η διαμονή εκεί είναι σαν ταξίδι στον χρόνο και την Ελληνική ιστορία.

Έμεινε: Σεπτέμβριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 21 Αυγούστου 2023

• Budget Δίκλινο Δωμάτιο

Η θέα ήταν μαγευτική. Η εξυπηρέτηση ήταν πραγματικη φιλοξενία και ανυπομονούμε να επιστρέψουμε.

Έμεινε: Αύγουστος 2023

Οι επισκέπτες σχολίασαν και αυτά τα καταλύματα: