Κάβος Μαλιά Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Annema Hotel and Restaurant Βαθμολογία σχολίων: 9

«Εξαιρετικά Ευγενικό προσωπικό !!! Πολύ ωραίο σημείο. Υπέροχη θέα!!!»

• Iris Beach Hotel Βαθμολογία σχολίων: 9

«Το δωμάτιο καθαρό και το πρωινό περιποιημένο, φροντισμένο με αγάπη.»

• Μπαλκόνι στη Μονεμβασιά Βαθμολογία σχολίων: 7

«Ωραία τοποθεσία, αν και η θέα δεν ήταν τελείως ανεμπόδιστη (σύρματα ΔΕΗ). Κατάλυμα καθαρό και προσεγμένο. Χώρος στάθμευσης πολύ κοντά. Ευγενικοί άνθρωποι.»

• Limira Mare Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πολύ όμορφο ξενοδοχείο της δεκαετίαςτου 80. Το προσωπικό είναι πολύ ευγενής και βοηθάει όπου μπορεί. Το δωμάτιο και τα στρώματα ήτανε πολύ καλά και πεντακάθαρα. Το πρωινό ήταν τέλειο, όλα φρέσκα και υψηλής ποιότητας. Θα χαρούμε πολύ να ξανάρθουμε για διακοπές. :-)»

• Ξενοδοχείο Κάστρο Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το προσωπικό ήταν ευγενέστατο, πάντα πρόθυμο να βοηθήσει για πληροφορίες σχετικά με την περιοχή και το πρωινό είχε τα πάντα! Εύκολο πάρκινγκ έξω απ το ξενοδοχείο και ωραία θέα από τα δωμάτια! Θα μπορούσα να πω οτι ήταν από τα πιο άνετα κρεβάτια και μαξιλάρια που έχω κοιμηθεί σε ξενοδοχείο! Να σημειώσω ότι την μέρα που φεύγαμε, ο υπεύθυνος μας έδωσε φρούτα και νερά για τον δρόμο! Αυτό σημαίνει δίνω σημασία στον πελάτη!»

• Πανόραμα Βαθμολογία σχολίων: 5

«Η θέα από το δωμάτιο και το μπαλκόνι του.»

• Byzantino Boutique Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πολύ εξυπηρετικό και χαμογελαστό προσωπικό! Μας εξήγησαν τα πάντα για την κάστρο πολιτεία και μας πρότειναν ωραία σημεία να καθίσουμε να φάμε και να πιούμε! Το δωμάτιο στο οποίο μείναμε ηταν σε ωραίο σημείο (μέσα στο κάστρο φυσικά), άνετο και καθαρό! Το πρωινό σε μπουφέ περιείχε τα πάντα και όλα ήταν φρέσκα, καθίσαμε να το φάμε σε μια όμορφη αυλή! Το συστήνω ανεπιφύλακτα!»

• Ξενοδοχείο Φιλοξένεια Βαθμολογία σχολίων: 10

«Όλα ηταν ανωτερα των προσδοκιων. Άψογη εξυπηρετηση απο τη ρεσεψιόν, παροχες αψογες, καθαριοτητα αριστη, ανεσεις αψογες και τιμη κατωτερη των παρεχομενων υπηρεσιων. Με απλετο ελευθερο παρκινκ δίπλα από το ξενοδοχείο και θέα θάλλασα με την αποσταση μόλις 50μ. Γενικα αψεγαδιαστο. Προτεινεται ανεπιφυλακτα!»

• Akra Morea Hotel & Residences Βαθμολογία σχολίων: 9

«Θεα»

• Pavlopetri Βαθμολογία σχολίων: 9

«ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΚΑΙ ΗΣΥΧΟ ΜΕΡΟΣ. ΚΟΝΤΙΝΗ ΚΑΙ ΕΥΚΟΛΗ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΕ ΟΜΟΡΦΑ ΜΕΡΗ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ. ΦΙΛΟΞΕΝΟΙ ΚΑΙ ΕΥΓΕΝΕΣΤΑΤΟΙ ΙΔΙΟΚΤΗΤΕΣ. ΘΑ ΤΟ ΣΥΝΙΣΤΟΥΣΑΜΕ ΣΙΓΟΥΡΑ!»

Τα 20 καλύτερα ξενοδοχεία σε Κάβος Μαλιά

βάσει 16.376 κριτικών ξενοδοχείων στην Booking.com