3. Chania – opinie o hotelach

9,2

7,9

• Ocena dodana: 18 maja 2024

• Pokój dwuosobowy typu Standard

Duży przestronny pokój. Czysto. Miła obsługa. Wygodnie. Śniadanie na miejscu. Bardzo przystępna cena.

• Ocena dodana: 14 maja 2024

Miłe wrażenia po pobycie.
    • Apartament Prezydencki typu Suite z widokiem na morze

Nie było rzeczy które mi się typowo nie podobały,po prostu mniejszym minusem był "widok na morze" morze było na ostatnim planie oraz bardzo słabe WiFi w naszym pokoju.

Wielkość apartamentu, miła obsługa, przyjazna atmosfera i przede wszystkim bardzo czysto.

• Ocena dodana: 3 maja 2024

Chętnie bym powtórzył.

Nic.

Personel bardzo pomocny, pyszne siadanie, poziom czystości i spokój.

• Ocena dodana: 2 maja 2024

• Pokój dwuosobowy typu Standard

Bardzo miły personel, czysto, zdecydowanie polecam.

• Ocena dodana: 28 kwietnia 2024

• Pokój dwuosobowy typu Standard

Do hotelu można dojechać najszybciej autobusem miejskim 21, który rzadko jeździ z Chani, ( co godzinę) i nr 15, który jeździ okrężną drogą. Mimo wszystko bardzo polecam hotel.

Hotel jest bardzo komfortowy, położony w spokojnej dzielnicy Chanii. Przyjemne jest otoczenie hotelu: basen, leżaczki, stoliki, gry. Można wypożyczy.ć rowery. Wyśmienite, obfite śniadanie. Pyszna kawa, napoje i herbata.

• Ocena dodana: 19 kwietnia 2024

Dobrze, ale mogło być lepiej.
    • Apartament Prezydencki typu Suite z widokiem na morze

Apartament z antresola na górze bez drzwi. Po zamianie pokoi okazało się, że przy łóżku za ścianą sąsiednie pokój ma łazienkę i ciężko było zasnąć jak ktoś za ścianą brał kąpiel, lub piętro wyżej. śniadania wciąż te same, praktycznie codziennie te same dania w Szweckim bufecie. Brak możliwość zaparkowania na terenie hotelu. Parking na ulicy. Do piaszczystej plaży trzeba było maszerować ok 2 km. Zdecydowanie za małe telewizory chyba z 24 /32 całe na końcu pokoju z 6 /8 metrów od łóżka. Wi fi bardzo słaby zasięg, rozłączało i zacinało oglądanie tv. Widok na morze znikomy.

Czystość, bezproblemu zamienili nam pokoje na dwa osobne, na naszą prośbę, po dodatkowej opłacie . Czysto, codzienne sprzątanie pokoi. Niedaleko sklep ok 2 min pieszo otwarty 7 dni w tygodniu. Możliwość zjedzenia śniadania wcześniej z uwagi na wylot samolotu ( standardowo w w godzinach 8 do 10 jest śniadanie). Miły personel. Duże łóżka małżeńskie 180 x200. W każdym pokoju balkon.

• Ocena dodana: 17 kwietnia 2024

5km od centrum Chani - łatwy dojazd

• Ocena dodana: 16 kwietnia 2024

• Pokój dwuosobowy typu Standard

Śniadania były smaczne i różnorodne. Lokalizacja bardzo nam odpowiadała, do centrum Chani jechaliśmy 15 minut. Mieliśmy wynajęty samochód z hotelu co również było bardzo dużym udogodnieniem. Z udogodnień dla dzieci były łóżeczko turystyczne, krzesełka do karmienia, w pokoju talerzyk i sztućce a w ogrodzie konstrukcja ze zjeżdżalnią dla maluchów. Byliśmy z 1,5 rocznym dzieckiem i jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu. Brak czajnika w pokoju ale można było zawsze poprosić o wrzątek w recepcji 🙂

• Ocena dodana: 15 kwietnia 2024

• Pokój Trzyosobowy typu Comfort

Świetne miejsce, czyste pokoje, pomocny i miły personel smaczne śniadania polecam serdecznie

• Ocena dodana: 13 kwietnia 2024

• Pokój dwuosobowy typu Standard

Hotel nowy i bardzo ładnie urządzony, położony w dobrej lokalizacji. Super miejsce, ciche, spokojne, z dala od miejskiego i turystycznego hałasu. Personel bardzo miły i uprzejmy. Jeśli coś było potrzebne to chętnie służyli pomocą. Mi bez problemu pożyczyli czajnik do pokoju. Jedzenie niebyt urozmaicone, ale bardzo dobre i można się najeść. Bardzo polecam. Ja daję 10 na 10

• Ocena dodana: 13 kwietnia 2024

• Pokój dwuosobowy typu Standard

Pobyt bardzo udany, zameldowanie wieczorne bezproblemowe, śniadania ok, wypożyczenie samochodu od hotelu na duży plus

• Ocena dodana: 9 kwietnia 2024

Hotel super. Śniadanko bardzo dobre. Polecam

• Ocena dodana: 9 kwietnia 2024

Ekstra miejscówka. Godna polecenia. Blisko do drogi krajowej. Spokojna okolica

• Ocena dodana: 30 października 2023

• Pokój dwuosobowy typu Standard

Parking przy drodze obok hotelu. Bardzo ciężko zaparkować.

Bezobsługowe zameldowanie.

• Ocena dodana: 25 sierpnia 2023

Pobyt bez zarzutu

Brak

Śniadania bardzo dobre, duży wybór produktów, świetny basen, klimatyzacja działała wzorowo, wszędzie bardOzo czysto, świetna architektura obiektu i dbałość o szczegóły

• Ocena dodana: 25 sierpnia 2023

Polecamy Gregory Comfort Hotel
    • Pokój dwuosobowy typu Standard

Mieliśmy pokój obok windy i niestety goście hotelowi korzystali z niej do późnych godzin nocnych i niestety było przy tym sporo hałasu.

Pyszne śniadania. Duży wybór. Dodatkowo owoce, ciasta. Duży basen, wiele leżaków. Dobra lokalizacja. Wynajęliśmy auto na 5 dni - cena korzystna. Auto prawie jak nowe. Personel pomocny. Klimatyzacja sprawna.

• Ocena dodana: 3 sierpnia 2023

Pobyt krótki ale intensywny. Napewno wrócę.
    • Apartament Prezydencki typu Suite z widokiem na morze

Bardzo dobre śniadanie.Czysty przestronny pokój. Możliwość pozostania w hotelu po wymeldowaniu i korzystanie z basenu do czasu wyjazdu jest dodatkowym atutem. Przy basenie jest wc oraz prysznic z którego można skorzystać przed opuszczeniem hotelu. Przy wypożyczeniu samochodu w hotelu darmowy transfer z lotnika.

• Ocena dodana: 18 lipca 2023

• Pokój Trzyosobowy typu Comfort

Lokalizacja na 5 minutowy spacer nad morze. Dosyć blisko centrum knajp i restauracji. Blisko plaża z darmowymi parasolami i leżakami.

• Ocena dodana: 26 czerwca 2023

Bardzo zadowolony z pobytu

Brak

Obsługa, basen, lokalizacja

• Ocena dodana: 19 czerwca 2023

Miłe miejsce na pobyt w okolicach Chani
    • Pokój dwuosobowy typu Standard

- przy śniadaniu przydałby się szerszy wybór pieczywa (dostępne było tylko tostowe); - pokój nie był zbyt duży, a łazienka była mała (nie było miejsca na kosmetyki) - w pokojach na parterze przydałyby się ścianki/drzewka oddzielające tarasy - niestety nie było prywatności. - parkowanie tylko przy ulicy (choć nie było z tym większego problemu).

+ kameralny hotelik nieopodal Chani (ok. 15 min samochodem pod mury, są też przystanki autobusowe w pobliżu); + blisko na plażę i do tawern; + bardzo czysto, obiekt bardzo zadbany i widać, że w miarę nowy; + bardzo miła i pomocna obsługa (poprosiliśmy m.in. o wcześniejsze śniadanie, to zostało nam przygotowane, dostaliśmy też sporo wskazówek dotyczących zwiedzania Krety); + pyszne i urozmaicone śniadania, widać, że przygotowywane "z sercem" (pięknie poukładane z dbałością o szczegóły, wszystko przygotowane w wersji mięsnej i wegetariańskiej); + dobrze działające WiFi; + czysty i duży basen; + przyjazne kotki z sąsiedztwa :)

• Ocena dodana: 19 czerwca 2023

Świetna baza wypadowa do zwiedzania zachodniej części Krety
    • Pokój dwuosobowy typu Standard

Wolne łącze internetowe Wifi.

Bardzo czyste i zadbane pokoje. Cisza i spokój. Warunki takie jak przedstawione na zdjęciach (czysty basen, winda, aby wjechać z bagażami, do wyboru śniadania na słono i słodko - można byłoby pomyśleć o zaserwowaniu lepszego pieczywa niż tostowe). Hotel dobrze skomunikowany z Chanią. Możliwość zaparkowania auta przy budynku. Pomocny personel (bez problemu mogliśmy skorzystać nawet z odkurzacza do samochodu). Oprócz prześcieradeł były dostępne także klasyczne kołdry 😉

• Ocena dodana: 15 czerwca 2023

• Pokój dwuosobowy typu Standard

Super lokalizacja, spokojne i nowoczesne miejsce. Do centrum i brzegu morza 8 minut spacerem - tam mamy już sporo restauracji i całą infrastrukturę. Stamtąd autobusem KTEL można w 20 minut dostać się do centrum Chani, ostatni powrotny koło 23:30. Bardzo wygodne pokoje, fajny basen. Śniadania wystarczająco zróżnicowane - opcje mięsne, wegetariańskie oraz klasycznie na słodko.

• Ocena dodana: 4 czerwca 2023

• Pokój dwuosobowy typu Standard

Śniadania mogłyby być bardziej urozmaicone : wybór jednej szynki i sera itp. Pod koniec śniadania niewiele jedzenia zostawało a presonel nie kwapił się do dokładania zwłaszcza ciepłych dań. Mimo tego każdy znajdzie coś dla siebie do jedzenia. Kawa z ekspresu dodatkowo platna

Możliwość samodzielnego zameldowania Czystość w pokoju, zmieniane ręczniki na życzenie, pościel zmieniono podczas tygodniowego pobytu,

• Ocena dodana: 4 czerwca 2023

• Pokój dwuosobowy typu Standard

Pokoje duże, z aneksem kuchennym, miły właściciel, bardzo korzystny stosunek ceny do jakości.