3. Chania – opinie o hotelach

9,5

8,4

• Ocena dodana: 16 listopada 2023

• Pokój Dwuosobowy z widokiem na ogród

Jeśli mam napisać co mi się nie podobało to tylko to że byłyśmy tam tak krótko! :D Mam nadzieję że jeszcze tam wrócę ;)

Najlepszy hotel w jakim byłyśmy w ciągu kilkudniowej podróży po Krecie. Piękny obiekt, bardzo miły personel i znakomite śniadania <3 I bliziutko do plaży :)

• Ocena dodana: 14 listopada 2023

• Pokój Dwuosobowy z bocznym widokiem na morze

Lokalizacja naprawdę super. Blisko do plaży zarówno za obiektem jak i po innej stronie wyspy. Personel bardzo uprzejmy, jak na hotel 3 gwiazdkowy przewyzszyl moje oczekiwania. Czysto, schludnie i przyjemnie :) polecam

• Ocena dodana: 19 września 2023

Pięknie położony, kameralny hotel.

Nic

Lokalizacja przy plaży, możliwość korzystania z leżaków i parasoli bez dodatkowych opłat, bliskość świetnych restauracji, dania greckie na śniadanie, estetyka pokojów i czystość w obiekcie :-)

• Ocena dodana: 18 września 2023

Wszystko było super

Piekny hotel, czysto, super obsługa, bardzo dobre śniadania, codziennie inna opcja jajeczna, duży wybór. Super opcja z barem na plaży, przytulna plaża, czysta i ciepła woda.

• Ocena dodana: 17 sierpnia 2023

Wspaniały hotel w drodze do Balos
    • Pokój Dwuosobowy z widokiem na ogród

W zasadzie to nie mam zastrzeżeń

Lokalizacja przy plaży i bliskość do Balos dodatkowo fajne knajpki w pobliżu i Polska Pani manager

• Ocena dodana: 2 sierpnia 2023

• Pokój Dwuosobowy z bocznym widokiem na morze

Obiekt przy samej plaży, bezpłatne parasole, bar na plaży. Pokoje czyste. Duży plus za świeżo wyciskany sok pomarańczowy do śniadania. Śniadania są skromne, ale to chyba już taki urok Grecji. Hotel zasługuje na conajmniej 4*. Ogólnie bardzo dobre wrażenie. Polecam

• Ocena dodana: 26 lipca 2023

Rewelacja
    • Pokój Dwuosobowy z bocznym widokiem na morze

Wszystko było idealne, aż żal było wyjeżdżać

Pięknie położony kameralny hotel. Pokój ładniejszy niż na zdjęciach, czysty, codziennie sprzątany a ręczniki wymieniane. Wygodny balkon, z miejscem do wysuszenia mokrych rzeczy. Łazienka perfekcyjna. Śniadania bardzo dobre, świetna kawa z ekspresu. Przemiła obsługa. Nie zauważyłam żadnej pani "patrzącej jak jastrząb" ;) wszyscy mili, uprzejmi, uśmiechnięci i służący pomocą w każdej kwestii. Niby 2* ale poziom lepszy niż w niejednym 5* hotelu. Basen nie był jakoś specjalnie oblegany, zawsze można było znaleźć wolny leżak. Obok beach bar z pysznymi przekąskami i napojami. Można było korzystać z leżaków na plaży, po zamówieniu czegoś w barze (nie sposób było czegoś tam nie zamówić). Sympatyczna obsługa baru, chłopcy bardzo się starają. Nie ma tam jako takiego parkingu hotelowego, jedynie mały parking publiczny, ale obok hotelu wzdłuż uliczki zawsze znalazło się miejsce. Okolica to typowa grecka wieś, nie znajdziesz tam bulwarów do spacerów jak w Rethymno, ale ma swój urok. Mąż potrafił zniknąć na 5 godzin aby polatać dronem nad pobliskimi gajami oliwnymi, aż dotarł do drogi na Balos ;) tak na piechotę. Blisko do portu w Kissamos. Dobrze zaopatrzony mały market spożywczy, trzeba iść w górę w stronę portu 2 min. Blisko tawern i 15 min spacerkiem do centrum.

• Ocena dodana: 12 czerwca 2023

Pobyt cudowny
    • Apartament typu Studio z bocznym widokiem na morze

Wszystko mi się podobało

Pyszne śniadania, hotel położony przy pięknej plaży. Pokoje czyste, codzień sprzątane. Miła obsługa. Pobyt udany. Napewno wrócimy!

• Ocena dodana: 29 maja 2023

Hotel stanowi świetną bazę do zwiedzania tej części Krety, a dzień spędzony z dziećmi na płazy hotelowe również był bard
    • Pokój Dwuosobowy z bocznym widokiem na morze

W naszym pokoju łazienka była częściowo połączona z pokojem, co czasami było uciążliwe (byłam z mężem i dzieckiem) szczególnie w nocy, jeśli ktoś korzystał z toalety. Znajomi z dwójką dzieci mieli apartament z dwoma pokojami i tam łazienka była osobnym pomieszczeniem.

Hotel położony na skraju miasta, co w przypadku Kissamos jest atutem, bowiem miasteczko to nie jest zbyt atrakcyjne. Plaża również jest dosyć ładna i znajduje się bezpośrednio przy hotelu (nie trzeba przechodzić przez ulicę jak w przypadku wielu hoteli w Kissamos. Hotel bardzo czysty. Pokoje urządzone nowocześnie. Śniadania są przepyszne. Urozmaicone i świeżo przygotowane. Codziennie świeży sok pomarańczowy. 10 minut jazdy samochodem od hotelu, na drodze do Balos znajduje się świetna restauracja Gramboussa Restaurant!!!

• Ocena dodana: 29 maja 2023

• Pokój Dwuosobowy z widokiem na ogród

Pięknie położony hotel, odnowiony, bardzo dobrze utrzymany w czystości, śniadanie pyszne. Najlepszy z trzech odwiedzonych przeze mnie hoteli na wyspie podczas tygodniowego pobytu.

• Ocena dodana: 22 maja 2023

Hotel przewyższył nasze oczekiwania

‐--

Kameralny hotel (42 pokoje), doskonale urządzone, po kapitalnym remoncie. Duże wygodne łóżko. Klimatyzacja, balkon, suszarka na pranie, stolik i 2 krzesła. Przemiła obsługa, właściciele dbają o komfort gości, pomocni.Taras z widokiem na morze, gdzie można zjeść śniadanie. Bar przy plaży, leżaki na plaży i przy basenie. Miejsce, w którym można wypocząć. Pyszne śniadania: owoce, warzywa, ciasta, dania kuchni greckiej, wyciskany sok z pomarańczy. Polecam.

• Ocena dodana: 25 sierpnia 2022

Idealne miejsce dla wypoczynku i relaksu
    • Pokój Dwuosobowy z bocznym widokiem na morze

Śniadanie urozmaicone, w sali z pięknym widokiem na plaże i zatokę. Lokalizacja przy pięknej plaży, darmowe leżaki

• Ocena dodana: 17 lipca 2022

świetne miejsce na wspaniałe greckie wakacje ☺️❤️

nie było nic takiego

piękny nowy hotel przy piaszczystej plaży, czysty, gustownie urządzony. przyjazny personel i fantastyczny bar pod tamaryszkami ☺️

• Ocena dodana: 12 października 2021

• Pokój Dwuosobowy z bocznym widokiem na morze

Wifi tragiczne, niby problem z providerem dotyczący większości w mieści. Jednak rozwiązywany przez innych jak się okazało,

Pobyt: wrzesień 2021

• Ocena dodana: 7 września 2021

Przyjemnie spędzone wakacje
    • Pokój Dwuosobowy z Widokiem na Morze

Nie mam żadnych negatywnych opinii.

Obsługa grzeczna i chętna do pomocy. Świetne położenie przy plaży. Czyste pokoje.

Pobyt: wrzesień 2021

• Ocena dodana: 30 sierpnia 2021

• Pokój Dwuosobowy z bocznym widokiem na morze

Wszystko było super, jedyne co to w łazience trochę za ciemne światło

Uroczy bar przy plaży, mili właściciele, bardzo dobre śniadanie, idealne miejsce do spokojnego wypoczynku !

Pobyt: sierpień 2021

• Ocena dodana: 1 sierpnia 2021

Fantastyczne miejsce
    • Pokój Dwuosobowy z bocznym widokiem na morze

Ciche spokojne miejsce. Z piekna zatoczka gdzie dzieci mogly wchodzic do wody dosc daleko bez zabezpieczen. Bar pod pieknymi drzewami gdzie rozciagal sie widok na zatoke, morze i gory. Bardzo bliska odleglosc do Balos beach i Falasarna beach. Basen tez spelnil oczekiwania dla dzieci. Polecam w 100% dla rodzin z dziecmi gdzie chcecie odpoczac od zgielku i halasu.

Pobyt: sierpień 2021

• Ocena dodana: 31 lipca 2021

• Pokój Dwuosobowy z widokiem na ogród

Świetna lokalizacja ,blisko portu, skąd wybraliśmy się na Balos. Niedaleko przystanek autobusowy. Blisko ładna piaszczysta plaża. Istniała możliwość pozostawienia bagaży przed zakwaterowaniem. Smaczne śniadanie. Byliśmy jedną noc, ośrodek spełnił nasze oczekiwania.

Pobyt: lipiec 2021

• Ocena dodana: 26 czerwca 2021

• Apartament wychodzący ma morze

Bardzo słabe wifi. Hotel bardzo by zyskał gdyby miał własną restaurację.

Rodzinna atmosfera, miły personel. Bardzo dobra lokalizacja, bardzo miły hotelowy bar przy plaży, pięknie zlokalizowany. Miejsce ze wszech miar godne polecenia.

• Ocena dodana: 24 czerwca 2021

Super hotel

Ok

Bardzo ładny hotel o nienagannej czystości. Prywatna plaża. Basen. Cicha okolica. Bez tłoku, bez hałasu. Pokój studio dość duży z małym aneksem kuchennym - jak ktoś potrzebuje. Łóżko wygodne, pościel razem z cienkim kocykiem jak ktoś nie lubi spać pod samym prześcieradłem, kapcie, ręczniki dobrej jakości, ręczniki na plażę w recepcji, cicha klima. Balkon duży z bocznym widokiem na morze i inny ładny hotel. Śniadania różnorodne ze świeżych produktów, bardzo dobre ciasta. Prywatna plaża z leżakami, bar w cieniu drzew 5 metrów od hotelu to największy atut- można spędzić cały dzień w upale bez zmęczenia. Do centrum można dojechać w 3 min, dojść w 10-15, można też dojść plażą. Właściciele bardzo mili. Pozdrowienia dla Pani Afrodyty i męża. Bardzo polecam.

• Ocena dodana: 10 czerwca 2021

• Pokój Dwuosobowy z bocznym widokiem na morze

Bardzo przyjemny i pięknie położony obiekt przy samej plaży. Śniadania smaczne i różnorodne. Pokoje może niezbyt nowoczesne, ale duże, czyste i komfortowe. Polecam!

• Ocena dodana: 26 czerwca 2023

• Pokój Dwuosobowy z bocznym widokiem na morze

Malo ciekawa plaza zaraz przy betonowych falochronach, blisko ulica , basen przy drodze

Sniadanie bardzo dobre, obsluga mila,

• Ocena dodana: 24 maja 2024

• Apartament wychodzący ma morze