2. Grécko - hodnotenia hotelov
  3. Ionian Islands - hodnotenia hotelov
  4. Zakynthos - hodnotenia hotelov
Grécko Zakynthos Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Sea Front Zante Apartments Priemerné hodnotenie: 9,9

„Prekrásny apartmán, pohodlný a moderne zariadený, plne vybavený, z balkóna sme si užívali pohľad na more, budil nás východ slnka, poloha 10 mi. pešo od hlavného mesta“

• Shellona Rooms & Apartments Priemerné hodnotenie: 8,7

„bohate ranajky servirovane v blizkej restauracii s vyhladom na more, prijemny personal, cistota v ubytovani, ktore bolo velmi pekne a so vkusom zariadene, na plazi“

• Phoenix Hotel Priemerné hodnotenie: 8,6

„Lokalita“

• Barbara Country House Priemerné hodnotenie: 9,9

„pani Barbara bolo ústretová, vo všetkom nám vyhovela, veľmi štedrá a pohostinná - na uvítanie kvalitné víno, plody zo záhrady. V dome bol naozaj poriadok a čistota do detailov. Po celý čas ubytovania sa zaujímala či nám nič nechýba a či nám vie nejako pomôcť. Zatiaľ najlepšie ubytovanie čo še zažili v Grécku. odporúčame aj tým najnáročnejším.“

• ZanteJardins Priemerné hodnotenie: 7,6

„Majitel ochotny, ustretovy, pomohol nam s prenajmom auta, pozical slnecnik... Apartman cisty. Miesto na auto vo dvore.“

• Mariñeiro Apartment! Priemerné hodnotenie: 9,9

„Všetko bolo super, ubytovanie čisté, priestranné, presne ako na fotkách. Určite odporúčam“

• Plaza Hotel Priemerné hodnotenie: 8,5

„Super personal, poradil ked nieco trebalo.“

• Palatino Hotel Priemerné hodnotenie: 8,5

„Hotel je na skvelom mieste v tichej lokalite a iba kúsok od pláže. Raňajky a večere boli fantastické. Čistota hotela bola tiež skvelá. Vrelo odporúčam najmä párom a turistom, ktorí majú radi kľud a pohodlie. Parkoviská boli až 3 k dispozícii a zadarmo. Za 5 minút pešo ste sa dostali do centra Zakynthosu s množstvom obchodov a reštaurácií a barov s večernou zábavou. Veľká spokojnosť.“

• Plaza Hotel Priemerné hodnotenie: 8,5

„Super personál“