3. Κυκλάδες κριτικές παραθεριστικών κατοικιών
  4. Οία κριτικές παραθεριστικών κατοικιών
Ελλάδα Οία Επαληθευμένα σχόλια για παραθεριστικές κατοικίες από πραγματικούς πελάτες

• Sunset Paradise Oia Βαθμολογία σχολίων: 9,4

«Αρχικά η τοποθεσία είναι εξαιρετική. Είναι σε πολύ καντόνι απόσταση από το κέντρο της Οιας. Για να εξερευνήσεις το νησί σίγουρα χρειάζεται μεταφορικό μέσο και το σημείο του καταλύματος ήταν ευνοϊκό ώστε να κατευθύνεις σε κοντινές αποστάσεις όπου ήθελες. Η Ζωή και ο Νίκος ήταν πάντα χαμογελαστοί, ευγενικοί, διαθέσιμοι και πρόθυμη να μας βοηθήσουν και να μας διευκολύνουν σε όλα. Έμπαιναν καθημερινά και καθάριζαν στο δωμάτιο. Το στρώμα και τα μαξιλαράκια ήταν πολύ αναπαυτικά. Όταν επισκέφτηκα με το δωμάτιο μας καλωσόρισαν με κρασάκι, αλλαντικά και υπήρχε πάντα διαθέσιμος καφές. Πολύ καλή τιμή! Σε περίπτωση που επισκεφτώ ξανά το νησί σίγουρα θα κλείσω το ίδιο κατάλυμα. Σας ευχαριστούμε πολύ για όλα!!»

• Marcos Rooms Βαθμολογία σχολίων: 7,1

«Εκπληκτική θέα!»

• Βίλα Ανεμόεσσα Βαθμολογία σχολίων: 9,5

«Απίστευτη θέα και δωμάτιο όπως και η φιλοξενία ήταν άψογη»

• Anchor Suites Βαθμολογία σχολίων: 8,9

«Η τοποθεσία και το προσωπικό!»

• Acanthus Oia - Suites With Private Hot Tub Βαθμολογία σχολίων: 9,9

«Όλα ήταν καταπληκτικά!!απο την ώρα που μας υποδέχτηκαν στο κατάλυμα μέχρι και όταν φύγαμε η εξυπηρέτηση ήταν παραπάνω καλή απο ότι περιμέναμε..ο οικοδεσπότης μας εξυπηρέτησε σε ότι και να ζητήθηκε από εμάς παρόλο που δεν υπάρχουν και πολλά πράγματα που θα χρειαστούμε εφόσον έχει γίνει επαγγελματική δουλειά από τον οικοδεσπότη!!πραγματικα ένα κοσμήμα στην ΟΙΑ!!»

• Nimbus Santorini Βαθμολογία σχολίων: 9,2

«ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ είχε θεά μαγευτική ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ καθημερινή καθαριότητα ΕΥΓΕΝΕΙΑ το προσωπικό έτοιμο να σε εξυπηρετήσει με χαμόγελο χωρίς καμιά αμφιβολία θα το ξανά επέλεγα ευχαριστουμε»

• Nastram Suites Oia Βαθμολογία σχολίων: 9,8

«Η εμπειρία μας στο nastram ήταν εξαιρετικά καλή! Πολύ καθαρό κατάλυμα, με όλες τις ανέσεις και πολύ φιλόξενο οικοδεσπότη! Για ό,τι χρειαζόμασταν ήταν πολύ πρόθυμος να βοηθήσει και να μας καθοδηγήσει για τα αξιοθέατα του νησιού. Το συστήνω ανεπιφύλακτα!»

• Marcos Rooms Βαθμολογία σχολίων: 7,1

«ΥΠΕΡΟΧΗ ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ»

• White Cave Villas Βαθμολογία σχολίων: 8,8

«Το πρωίνο ήταν τέλειο. Το κατάλυμα επίσης υπέροχο καθώς και η τοποθεσία. Το προσωπικό ήταν πολύ φιλικό και περιποιητικό. Ήταν δίπλα μας σε όλα! Εννοείται πως προτείνω ανεπιφύλακτα το συγκεκριμένο ξενοδοχείο!»

Οι 30 καλύτερες παραθεριστικές κατοικίες σε Οία

βάσει 43.116 σχολίων για παραθεριστικές κατοικίες στην Booking.com