3. Πελοπόννησος κριτικές ξενοδοχείων
  4. Πόρτο Χέλι κριτικές ξενοδοχείων
Ελλάδα Πόρτο Χέλι Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Terra Mare apartments Βαθμολογία σχολίων: 8

«Πολυ φιλικοι ιδιοκτητες οι φωτογραφιες το αδικουν, η τοποθεσια ησυχη καθαρα δωματια διπλα σε μια ομορφη παραλια ανετο παρκινγκ με ευκολη προσβαση ανετα καινουργια στρωματα. Θα τα πουμε τον Ιουλιο ξανα!»

• Terra Mare apartments Βαθμολογία σχολίων: 8

«Το κατάλυμα ήταν πεντακάθαρο οι ιδιοκτήτες ήταν φιλοξενοι υπαρχει φύλακας 24 ώρες το πάρκινγκ άνετο όπως και η πρόσβαση εύκολη θα σας επισκεφτούμε το καλοκαίρι ξανά!!»

• Port House G. Βαθμολογία σχολίων: 9,9

«Το μπαλκόνι και φανταστική θέα»

• Turquoise, GcollectionGr Βαθμολογία σχολίων: 8,6

«Το σπίτι υπέροχο, άνετο σε κεντρικό σημείο και ο οικοδεσπότης ο καλύτερος ο οποίος μας υποδέχτηκε με κάτι υπέροχα γλυκάκια . Το σπίτι μύριζε καθαριότητα! Το συστήνω ανεπιφύλακτα.»

• La Pausa Βαθμολογία σχολίων: 8,9

«Εκπληκτική θέα, τεράστιο μπαλκόνι ηλιόλουστο αλλά φαντάζομαι το καλοκαίρι θα υπάρχει θέμα από την κάψα λόγο έλλειψης τέντας!!! Μεγάλο δωμάτιο με σαλόνι»

• PortoHeli Matilda`s house 2 Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το διαμέρισμα ήταν κοντά στο κέντρο. Σε πολύ μικρή απόσταση υπάρχει φούρνος-καφε και mini market. Ήταν πολύ καθαρό και με όμορφη αισθητική. Άνετα δωμάτια με μοντέρνα έπιπλα. Υπήρχαν όλες οι ηλεκτρονικές συσκευές ( πλυντήριο, σεσουάρ, σίδερο, καφετιέρα...). Μείναμε πολύ ευχαριστημένοι.»

• Hapimag Resort Porto Heli Βαθμολογία σχολίων: 8,9

«Εξαιρετική τοποθεσία Τρομερή θέα στη θάλασσα Πολύ προσεγμενο δωμάτιο!»

• Long View Apartments Βαθμολογία σχολίων: 8,6

«Η περιοχή»

• Long View Hammam & Spa Βαθμολογία σχολίων: 8,7

«Μείναμε πολύ ευχαριστημένοι από το κατάλυμα και την υποδοχή! Το προσωπικό ήταν ευγενέστατο και μας κατατόπισαν για όλες τις απορίες που είχαμε! Το δωμάτιό μας ήταν πεντακάθαρο και άνετο! Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα!»

• Villa Althea in Porto Heli Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πολύ όμορφη κατοικία. Πολύ καθαρά. Εξυπηρέτηση, ανταπόκριση, ευγένεια.»

Τα 30 καλύτερα ξενοδοχεία σε Πόρτο Χέλι

βάσει 4.764 κριτικών για ξενοδοχεία στην Booking.com