3. Πελοπόννησος κριτικές ξενοδοχείων
  4. Πόρτο Χέλι κριτικές ξενοδοχείων
Ελλάδα Πόρτο Χέλι Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Galaxy Hotel Βαθμολογία σχολίων: 7,8

«Πολύ καθαρό κατάλυμα , με όλες τις παροχές που περιγράφει, παρόλο που πήγαμε σε off season εποχή μας παρείχαν πλούσιο πρωινό και το προσωπικό ήταν ιδιαίτερα ευγενικό . Στα συν για το καλοκαίρι η μεγάλη πισίνα που υπάρχει στον κήπο .»

• Rozos Hotel Βαθμολογία σχολίων: 8,2

«Πολύ ευγενικοί άνθρωποι. Καλό πρωινό.0»

• AKS Porto Heli Hotel Βαθμολογία σχολίων: 8,6

«Το προσωπικό και η πισίνα.»

• Casa Albastra Rooms & Suites Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ο οικοδεσπότης, κος Μιχάλης ήταν ευγενέστατος και πολύ κατατοπιστικός με το μέρος. Η τοποθεσία του διαμερίσματος είναι δίπλα στη θάλασσα και απέχει μόλις 5 λεπτά με τα πόδια απο όλα τα μαγαζιά και την πλατεία. Και τέλος, το κατάλυμα στο εσωτερικό του ήταν πλήρως ανακαινισμένο και πεντακάθαρο.»

• Niriides Apartments Βαθμολογία σχολίων: 9,5

«Πολύ μοντέρνο σπιτι …όλα στην εντέλεια ….οι παροχές λες και ήμουνα σπιτι μου …με απίστευτη καθαριότητα ….τα παιδιά πολύ ευγενικά λες και τους ήξερα χρόνια …..και επειδή πήγα Πάσχα τα κουλουράκια και τα βαμμένα αυγά μας εντυπωσιάσανε ….οπως και ένα μπουκάλι κρασί στο ψυγείο ….σας ευχαριστούμε πολύ!!!!»

• Casa Mimi Βαθμολογία σχολίων: 3,5

«ο οικοδεσποτης πολυ φιλικος ,σε πολυ βολικο σημειο»

• Venetia apartment Βαθμολογία σχολίων: 9,3

«ωραία θέα... ησυχία φιλόξενοι οικοδεσπότες εξαιρετικό ίντερνετ πολύ καθαρά συνέχεια ζεστό νερό πολύ ωραίες ηλεκτρικές συσκευές άνετα κρεβάτια και υποδωμάτια με ωραία αισθητική»

• Grand Bleu Anastazia Βαθμολογία σχολίων: 9,6

«Μας υποδέχτηκε η υπεύθυνη του Συγκροτήματος με πολύ ζεστασιά και ευγένεια και μας κατατόπισε πλήρως για το κάθε τι. Ενώ προηγουμένως μας είχε στείλει και μήνυμα στο κινητό για να επαληθεύσει την ώρα προσέλευσής μας.»

• Casa para ti Villa Βαθμολογία σχολίων: 9,4

«Το σπίτι ήταν μεγάλο και πολύ άνετο! Διέθετε ότι χρειαζόμασταν! Τα κρεβάτι μεγάλα και άνετα, η κουζίνα, τα μπάνια πλήρως εξοπλισμένα και η τοποθεσία φανταστική, με θέα στη λίμνη και πολύ κοντά στο κέντρο!»

• Porto View Suites and Apartments Βαθμολογία σχολίων: 8,6

«Τίμια σχέση καταλύματος με τιμή . Πολύ καλή κ επεξηγηματική υποδοχή . Άνετος καθαρός χώρος -3κλινο με άνεση για ακόμη ένα άτομο . Ήταν πολύ όμορφα !»