3. Lasiti – opinie o hotelach
  4. Makry Gialos – opinie o hotelu
Grecja Makry Gialos Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Aspros Potamos Ocena: 9

„"Odrestaurowane" domki w oryginalnym wiejskim greckim stylu, natura na wyciągnięcie ręki, spokój, bezpieczna odległość do miasteczka i plaż. Widoki. Własne patio. Lampy naftowe. Błogi relaks. Rewelacja. Bez dwóch zdań do polecenia.”

• Aspros Potamos Ocena: 9

„Fantastyczne miejsce, w którym można wejrzeć w samego siebie dzięki ograniczonej liczbie bodźców. Nigdzie indziej nie widziałam tak dobrze gniazd.”

• Ikaros Villa Ocena: 8,5

„Lokalizacja obiektu niedaleko plaży, korzystaliśmy z samochodu, więc łatwo było się wszędzie dostać.”

• „Bardzo czysto. Dobra komunikacja. Nasz gospodarz był bardzo miły i pomocny. Z tarasu widok na morze, wygodny fotel wiszący, na dole leżaki oraz bar. Cisza i spokój. Niedaleko dużo fajnych restauracji.”

• Cypriana Apartments Ocena: 9,6

„Wszystko. Cypriana to cudowne miejsce, dla lubiących spokój i naturę. Zarezerwowałam studio, bardzo mili gospodarze na moją prosbę zmienili na wygodny apartament, z pięknym widokiem na morze z dużego tarasu. Czysciutki i pachnący. Codziennie sprzątany, mozna wymienic ręczniki i pościel. Położony na piętrze i mogliśmy spać przy otwartych drzwiach tarasu. Bardzo miło nas powitano, częstując ciastem i sokiem. Otoczenie domu jest zadbane, oświetlone. Piękny ogród z miejscem w słońcu i cieniu, wspaniały basen. Można poleżeć na wygodnym lezaku My jednak pokochaliśmy Cypriana za morze tuż obok i skały, z których można skakać do wody. Nie chciało się stamtąd wyjeżdżać, ale na pewno wrócimy. Dziękujemy za piękne wakacje Pani Heleno.”

• Lagada Resort Ocena: 8,9

„Ładny resort, czyste apartamenty, bardzo spokojnie. Ładne baseny. Polecam dla rodzin z dziećmi.”

• „Dużo miejsca i taras na wieczory z rodziną. Plaża 50 metrów i ogólny luz . Mili właściciele. Polecam dla rodzin ale nie tylko”

• Athena Villas Ocena: 9,3

„Świetna lokalizacja - odludne miejsce, prawie brak odgłosów cywilizacji. Bardzo funkcjonalny basen. Urządzenie domu proste, ale funkcjonalne. Bardzo mili gospodarze - profesjonalne podejście, szybka reakcja w razie potrzeby. Sprzątanie z wymianą pościeli i ręczników po kilku dniach.”

• „Lokalizacja obiektu przy drodze lecz niezbyt uciązliwej. W okolicy kilka dużych hoteli z opcją wyżywienia. Do plaży ok.200 metrów z górki.”

• Lagada Resort Ocena: 8,9

„Fantastyczne spokojne miejsce w sam raz na odpoczynek. Fantastyczne duże baseny, bardzo czysto i przytulnie.”

30 najlepszych hoteli w mieście Makry Gialos