3. Dodekanez – opinie o hotelach
  4. Kolymbia – opinie o hotelu
Grecja Kolymbia Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Althea Apartments Ocena: 9,7

„Lokalizacja, otoczenie, cisza, bliskość do drogi głównej i do restauracji.”

• „Super miejsce. Obsługa na najwyższym poziomie. Bardzo dobre all insclusive! Obiekt godny polecenia, szczególnie rodzinom z dziećmi!”

• „Hotel kameralny, zadbany. Jedzenie smaczne, śniadania kontynentalne (codziennie takie same), obiad i kolacja zmienne (ale są tez stałe elementy menu), kolację są tematyczne codziennie inne. Pyszny grecki kebab dostępny codziennie. Przyjechaliśmy kilka godzin przed rozpoczęciem doby hotelowej, opaski dostaliśmy od razu i mogliśmy korzystać z hotelowej restauracji i basenu w oczekiwaniu na pokój. Hotel pomieszał nasza rezerwacje i zamiast 4 osobowego pokoju Economy przydzielił nam pokój 2 osobowy. Po zgłoszeniu w recepcji bez problemu wymieniono nam pokój na inny w efekcie dostaliśmy pokój o wyższym standardzie niż zamawiany. Ogółem jesteśmy bardzo zadowoleni i z czystym sumieniem możemy polecić ten hotel. Stanowi dobrą bazę wypadową do zwiedzania wyspy. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny.”

• Kolymbia Sun Ocena: 8,9

„Dobre jedzenie, miła obsługa, czysto. Wszystko super jak na 3 gwiazdkowy hotel!”

• „Obiekt bardzo ładny, czysty. Łazienka do remontu. Sprzątnie codzienne. Basen wystarczający dla wszystkich. Fajne tematyczne kolacje.”

• „Piękna lokalizacja u podnóża gór, blisko na plażę. Mniej gości niż w okolicznych miejscowościach. Wspaniała obsługa”

• „Przemiły personel, który służy pomocą w każdej sytuacji. Hotel pełen udogodnień dla rodzin z dziećmi- codziennie mini disco , następnie atrakcje dla dorosłych. Klubik dla dzieci, baseny dla małych i dużych. Codziennie sprzątane pokoje. Lokalizacja jako baza wypadowa do najważniejszych miejsc też super. Przepyszne , urozmaicone jedzenie. Byliśmy drugi raz i na pewno wrócimy”

• „- Piękny widok z hotelu i basenu na góry - fantastyczna obsługa. Zarówna nad basenem jak i w restauracjach i recepcji - w okolicy hotelu jest supermarket i dodatkowe restauracje - pokoje i teren hotelu zadbane i czyste”

• Fantasy Hotel Ocena: 9

„Lokalizacja na uboczu aczkolwiek dla niektórych jest to ogromny plus. Cisza i spokój. Obiekt jest bardzo duży nie brakuje w nim atrakcji aby się zrelaksować. Personel pomocny,uśmiechnięty,pozdrawiamy serdecznie Pana z recepcji! Dostaliśmy odnowiony pokój. Wszystko było na 6+ Czysty,przestronny,świeża pachnącą pościel i reczniki. Jedzenie urozmaicone,każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam bardzo serdecznie!”

• „Byliśmy miło zaskoczeni, gdyż otrzymaliśmy wyższy standard pokoju ( z basenem) niż oczekiwaliśmy. Prosiliśmy o pokój na parterze zw na małe dzieci i hotel spełnił naszą prośbę. Jedzenie było bardzo dobre, dzieci były zachwycone, wszystko im smakowało, jedli zdecydowanie więcej niż w domu:) wszystkiego chcieli spróbować ;). Mieliśmy samochód na cały pobyt i zwiedziliśmy całą wyspę, przed hotelem jest duży parking i nigdy nie było problemu z zaparkowaniem.”

30 najlepszych hoteli w mieście Kolymbia