3. Ionian Islands: відгуки про готелі
  4. Касіопі: відгуки про готелі
Греція Касіопі Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• La Casa Del Postino Оцінка за відгуками: 9,3

“Сподобалось абсолютно все. Як тільки ми переступили поріг дому, були приємно вражені. Все супер. Дуже красивий і доглянутий будинок, у якому є все потрібне для життя. Просторі кімнати, чистота, кухня на якій є все необхідне. Нам надзвичайно сподобалось, наш відпочинок вдався!“

• Sunflower Apartments & Studios Оцінка за відгуками: 8,4

“Чудові апартаменти зі всім необхідним. Балкон, де можна посидіти ввечері. Недалеко від магазинів та кафе. Чисто, зручно, тільки приємні враження, хотілося залишитися на довше.“

• Spiridoula Kassiopi Apartments Оцінка за відгуками: 8,8

“Номер повністю відповідає зображенню на фото, є парковка платна(приблизно 2-5 євро за добу), до усіх пляжів та до центральної набережної легко та дуже близько дійти. Проте вулиця дуже тиха і затишна. Відповідальні та ввічливі господарі готелю. Сподобалось усе.“

• Imerolia Studios Оцінка за відгуками: 7,6

“Дуже близько до моря, 20 метрів і море“

• Villa Angelo Оцінка за відгуками: 7,1

“Локація неймовірна“

• Porto Kassiopi Apartments Оцінка за відгуками: 8,7

“Чудове розташування, приємний персонал. Чудовий балкон з гарним видом.“

• Sunflower Apartments & Studios Оцінка за відгуками: 8,4

“Все чудово! Дуже затишний номер із двома спальнями, кухнею з усіма необхідним та великим балконом з чудовим видом на сад та гори.“

• Porto Kassiopi Apartments Оцінка за відгуками: 8,7

“Дуже чисті апартаменти, які не так часто зустрінеш у Греції. Просторо, затишно, на кухні всього достатньо. Великі балкони. Приємний вид з вікна, трохи видно бухта та море. Доброзичливий персонал. Наступної поїздки на Корфу обов'язково повернемося в Кассіопі і ці апартаменти. Рекомендуватиму друзям. Дякую!“

• Frosini Gardens Оцінка за відгуками: 8,7

“Природа, пляжі, власники, інтер'єр!!!!“

• Nikos Cassiopeia Оцінка за відгуками: 9

“Все сподобалося, починаючи від розташування і до уваги персоналу. І котик)“

30 найкращих готелів - Касіопі