2. Recenzije hotela u državi GRE
  3. Recenzije hotela u regiji Kikladska ostrva
  4. Recenzije hotela na destinaciji Kamari
Grčka Kamari Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• Avraki Ocena gostiju: 9,3

„Odličan doručak, raznovrsna ponuda slanih jela i kolača. Kvalitetna kafa, kapućino i odličan sok od pomorandže...”

• Villa Maina Ocena gostiju: 9,7

„Rezervisali smo sobu u Vili Maina koja je i više nego ispunila naša očekivanja. Svako jutro smo od Margarite dobijali sveze domaće kolače. Margarita i njen suprug su tako divni domaćini sa kojima smo imali veoma prisnu komunikaciju. Vila se nalazi neposredno pored šetališta gde su Vam svi sadržaji na dohvat ruke. Zaista smo uzivale. Ako zelite da boravite na Santoriniju, ova vila je pravi izbor za Vas. Nećete pogrešiti. Mi smo se vratile sa pregršt utisaka. Veliki pozdrav za domaćine”

• Villa Anneta Ocena gostiju: 8,7

„Domačin je veoma prijatan. Peškore.menjaji svaki dan. Doručak sasvim pristojan.Lokacija sa očaravajućim pogledom pogledom na more i planinu u pozadini.”

• Alkyon Hotel Ocena gostiju: 9,6

„Veoma čist,uredan i dobro održavan hotel.Posteljinu i peškire su menjali svaki dan.Doručak je bio bogat (švedski sto) koji je bio stalno dopunjen.Sobe su prostrane i po kvadraturi prevazilaze kategorizaciju.Domaćini su ljubazni,na svaki zahtev brzo reaguju.Organizovali su transfer do aerodroma (25 eur) i odštampali besplatno boarding card za let.Hotel je na udaljenosti od 5 do 7 minuta hoda od plaže Kamari i lepog šetališta uz more.Do Fire se lako stiže lokalnim busom.Hotelski bazen se dobro održava.Realno za Santorini ovo je najbolja vrednost za uloženi novac.”

• Afroditi Venus Beach Resort Ocena gostiju: 8,4

„Doručak bi mogao biti bolji ( raznovrsniji ) , mali izbor hrane .”

• Epavlis Hotel & Spa Ocena gostiju: 7,9

„Jacuzzi na terasi i lokacija udaljena nepunih 200 m od lepe plaze. Arhitektonski lepo rešen. Postoji što za stoni tenis i bilijar što mada nismo koristili.”

• Azalea Hotel Ocena gostiju: 8,9

„Sve preporuke, udoban smeštaj.”

• Studios Marios Ocena gostiju: 9,1

„Hotel se nalazi blizu plaze, hotel je cist ali okruzenje bi moglo da bude uredjenije i cistije”

• Lefkothea Hotel Ocena gostiju: 8,3

„Dobar dorucak, a lokacija jos bolja”

30 najboljih hotela na destinaciji Kamari

na osnovu 54 275 recenzija hotela na Booking.com veb sajtu