3. Dodekanez – opinie o hotelach
  4. Kalavárda – opinie o hotelu
Grecja Kalavárda Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Przemiła Gospodyni, w kuchni czekały podstawowe produkty, m.in. cytryny prosto z ogródka, sucharki dla głodnych, kawa, śmietanka, na koniec otrzymaliśmy jeszcze owoce z ogródka na drogę:)”

• „Georgia wspaniała kobieta! Jak prawdziwa mama dba o wszystko i wszystkich! Polecam z całego serduszka, miejsce piękne i wszystko czego potrzeba pod ręką!”

• K Farm House Ocena: 9,7

„Spokojne miejsce do wypoczynku we dwoje, cisza spokój i pokój/ balkon z widokiem na morze. Gospodyni przemiła i uczynna. W bliskiej odległości plaża i tawerny. Dodatkowym atutem Netflix. Chcemy tu jeszcze wrócić.”

• K Farm House Ocena: 9,7

„Bardzo dobre warunki. Bardzo dobrzy ludzie. Piękna okolica. Wspaniała atmosfera. Codzienne śniadania i kawa kiedy tylko wstaniesz z łóżka. Właściciele pomocni w każdej sprawie. Czuliśmy się jak w domu.”

• K Farm House Ocena: 9,7

„Cudowne miejsce do wypoczynku, cisza spokój , sielanka 😎. Pani gospodarz przemiła i pomocna. W ofercie śniadań nie było a Pani gospodarz nas zapraszała każdego dnia na śniadanie a nawet na kolację. Na plażę blisko spacerkiem a morze było cudownie ciepłe a dno nie było kamieniste tylko piaszczyste. Naprawdę polecam to miejsce i już myślę żeby tam wrócić w przyszłym roku 😁”

5 najlepszych hoteli w mieście Kalavárda

na podstawie 512 opinii na Booking.com