2. Görögország hotelértékelések
  3. Laszíthi hotelértékelések
  4. Jerápetra hotelértékelések
Görögország Jerápetra Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• On The Beach Értékelési pontszám: 9

„Tiszta kényelmes és nagyon jól berendezett szállás, közvetlenül a tengerparton 👍👍”

• LIVAS Apartment Értékelési pontszám: 9,2

„Gyönyörű lakás, csodás kilátás, központi elhelyezkedés, nagy, ingyenes parkoló a ház előtt és végtelenül kedves néni fogadott! Csak ajánlani tudom!”

• Kalypso Apartment Ierapetra Értékelési pontszám: 9,3

„Minden nagyon tetszett . A házigazda nagyon kedves volt, ajánlott nekünk kiránduló helyeket, éttermeket , ami nagy segítség volt. Az apartman tiszta és jól felszerelt. Mindnekinek ajánljuk , az elhelyezkedése is nagyszerű! 💗😍”

• Enorme Santanna Beach Értékelési pontszám: 9,1

„Szuper hely! Csak ajánlani tudjuk! Gyönyörű kilátás, finom ételek, kedves személyzet, csodás magánstrand! Minden tökéletes volt:)”

• antéste Ierapetra sea & city Értékelési pontszám: 8,9

„elhelyezkedès, nèhàny lèpèsre a tengerpart, éttermek gyümölcs, Raki bekèszítve ajándèkként”

• Alley To The Beach Értékelési pontszám: 9,4

„Minden tökéletes volt, a fogadtatástól az elköszönésig. És minden úgy néz ki ahogy a képeken,valamint a leírás az utolsó szói megfelel a valóságnak. Hálásak vagyunk a vendégszeretért!”

• 4k GEM Értékelési pontszám: 9,3

„Nagyon szép új apartmant. Jól felszerelt. Kényelmes ágyak. A város közepén, mindenhez közel.”

• Enorme Santanna Beach Értékelési pontszám: 9,1

„Csodaszép környezetben nyaralás luxus kivitelben. Az ételek fenségesek és nagy a választék ételallergiásoknak is. A személyzet rendkívül kedves és segítőkész. Csak ajánlani tudom mindenkinek!”

• Enorme Santanna Beach Értékelési pontszám: 9,1

„A szálloda gyönyörű. Azt kaptuk amit vártunk. A szálloda és a saját partjuk között egy alagút vezet ami a forgalmas út miatt tökéletes megoldás. A parton a napágyak ingyenesek. Az ételek változatosak és nagyon finomak. Látszik, hogy a személyzet szívvel lélekkel végzi a munkáját. Nagyon barátságosak és segítőkészek. A szálloda nyugodt város széli elhelyezkedése miatt erősen ajánlott autót bérelni. Mi bármikor vissza térnénk ide. 😊”

• Enorme Santanna Beach Értékelési pontszám: 9,1

„Minden. Nagyon kedves és segítőkész volt a személyzet, isteniek voltak az ételek és az italok, nagy a választék, szuper volt a part és a napágyak, gyönyörű és modern a szoba és a privát medence egy igazi álom.”

Jerápetra 30 legjobb szállodája

7 910 Booking.comos hotelértékelés alapján