3. Chania: відгуки про готелі
  4. Алмірида: відгуки про готелі
Греція Алмірида Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• The Olive Garden-Almyrida Оцінка за відгуками: 9,1

“Дуже сподобалися апартаменти, нові, чисті, затишні, всі приладдя були на кухні техніка, посуд. Є гарний басейн на території. Недалеко знаходиться шикарний пляж. Поряд магазини, багато кафе.“

• Almyrida sea view house Оцінка за відгуками: 9,4

“Розташування житла відмінне. Пляж , магазин, кафе та ресторани поряд. Присутній вид на море та гори, хоча вид на море через будівлі, відстань близько 150 метрів. Чудова велика тераса на якій нам дуже подобалось пити ранкову каву, обідати та вечеряти. Також на терасі розташований гриль на якому ми готували морепродукти та мясні страви за це окремий великий 👍.“

• Cost Mari Almyrida New by ZAGO Boutiqe hotels Оцінка за відгуками: 8,7

“Нам дуже сподобались апартаменти, поряд з морем, але на тихій вуличці, поряд ресторани і магазин. Жили в номері делюкс на другому поверсі, дві кімнати + 2 балкони. Міні кухня, дуже зручно, якщо подорожуєш з дитиною. В номері зроблений ремонт, є необхідні меблі та посуд. Персонал допомагав у вирішенні питань!“

• Cost Mari Almyrida New by ZAGO Boutiqe hotels Оцінка за відгуками: 8,7

“До пляжу йти 3 хвилини. У номерах чисто і затишно. є навіть поверхня для готовуння їжі“

• Blue Elephant Boutique Hotel & Spa - Adults Only Оцінка за відгуками: 9,3

“Меблі в номері, вигляд з номеру.“

• Aloe Boutique Hotel & Suites - adults only Оцінка за відгуками: 9,1

“Привітний персонал, вечеря, чистота.“

• Manos Apartments Оцінка за відгуками: 9,3

“У нас були апартаменти з двома кімнатами, які знаходяться зверху із величезною терасою. По приїду нам одразу подарували корзину фруктів, бутилку вина та на кожен день бутилка води 1.5л. Вид з тераси дуже гарний. Красиві заходи сонця. Не потрібно кудись ходити, там було дуже гарно цілий день. Можна приготувати свою їжу, адже для цього було все у наявності. Полотенця та постіль чисті. Ліжко дуже комфортне. Інтернет працював добре. На другий день прибрали в кімнаті, замінили навіть постіль та дали нові чисті полотенця. А ми перебували там лише 4 дні). Мужчина, який нас зустрічав та там працює, привітний. Пляж поруч, у пішій ходьбі. Проживання було комфортним!“

• Irida Apartments -EX BLAZIS HOUSE Оцінка за відгуками: 9,1

“Ми повністю задоволені зручностями в готелі. Було все необхідне для кухні, праска, пральна машина в підсобці, мангал, басейн. Великі кімнати.“

30 найкращих готелів - Алмірида