2. Británie hodnocení hotelů
  3. Brighton and Hove hodnocení hotelů
Velká Británie Brighton and Hove Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Britannia Study Hotel Průměrné hodnocení: 7,6

„Ubytování čisté, dobrá snídaně.“

• Leonardo Hotel Brighton Průměrné hodnocení: 8,3

„Místo skvělé, kousek pláž a všechny atraktivní místa, kousek od hotelu obchody s potravinami. Hned vedle nádraží, ale ruch nebyl znát. Kdybych jela opět do Brightonu, opět bych volila tento hotel, mohu všem doporučit.“

• Leonardo Hotel Brighton Průměrné hodnocení: 8,3

„Prostorný pokoj, výborný snídaňový bufet. Pouze vana, ne sprcha. Perfektní poloha, jak blízko do centra , tak na vlaky do Londýna a na Gatwick.“

• The Queensbury Hotel Průměrné hodnocení: 7,7

„Hotel podává pouze kontinentální snídani. Pokud má někdo zájem o English full fried breakfast, musí si zakoupit voucher do hotelu na protilehlé straně náměstí. Personál se snaží, ale je limitován stářím budovy.“

• Selina Brighton Průměrné hodnocení: 7,9

„Super lokalita, hotel je přímo na pláži Zásuvky u postele Káva a čaj na recepci zdarma Prostorný pokoj“

• Kings Hotel Průměrné hodnocení: 7,3

„Kvalitní matrace“

• YHA Brighton Průměrné hodnocení: 7,7

„Lokalita skvělá, kousek od centra/pláže. Doporučuji ale spíše jako přespaní na jednu noc. Nebyla zde k dispozici žádná kuchyně. Koupelna bez veškerého vybavení, ale čistá. Byla jsem zde ubytovaná v prosinci a okna vůbec netěsnila, na pokoji pro mě byla zima. Ale na pokoji byly automaticky k dispozici dva elektronické přímotopy, které to zachránily. Na zásuvky je zde třeba mít adaptér.“

25 nejlepších hotelů v destinaci Brighton and Hove