2. Франція: відгуки про готелі
  3. Франція: відгуки про готелі
South of France Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• MEININGER Hotel Bordeaux Gare Saint-Jean Оцінка за відгуками: 9

“Сучасний дизайн готелю та номеру. Комфортне мʼяке ліжко. Сніданок з достатньою кількістю вибору страв.“

• Kyriad Montpellier Ouest St Jean de Védas - A709 Оцінка за відгуками: 10

“Дякуємо за гостинність. Все було дуже гарно та дружелюбно.“

• ibis budget Albi Centre Оцінка за відгуками: 10

“У самому центрі, беруть з собаками, відмінний і дуже професійний персонал. Рекомендую“

• Hôtel Miléade L'Orangeraie - Menton Оцінка за відгуками: 8

“Звичайний сніданок, але свіжі французькі круасани все перевершили))))))))) Дуже гарна територія готелю з великим садом.“

• Villa Eden Оцінка за відгуками: 10

“Розташування неймовірне“

• Hôtel Le Seize, Nice Centre Оцінка за відгуками: 10

“Місцерозташування. Чисто. Привітний персонал. Можливість залишити речі в камері схову. Сніданок достатній. Дякую 💛“

• Hôtel Lyonnais Оцінка за відгуками: 1

“Нічого“

• Esperanto Оцінка за відгуками: 9

“**Відгук на перебування в готелі Esperanto в Каннах** Нещодавно я мав приємність зупинитися в готелі Esperanto в Каннах і залишився дуже задоволений своїм вибором. Готель має чудове розташування, що робить його ідеальним для вивчення міста та насолоди усіма його принадами. Номер був простий, але дуже гарний, з усім необхідним для комфортного відпочинку. Особливо приємно було відпочивати на зручному балконі, який ставав улюбленим місцем для ранкової кави та вечірніх роздумів. Персонал готелю проявив надзвичайну турботу про дрібниці, які роблять перебування ще приємнішим. У номері були чай та кава, що дуже зручно для ранкового пробудження або вечірнього відпочинку. Також у ванній кімнаті завжди були мило та гель для душу, що було дуже зручно і приємно. Щоденне прибирання додавало відчуття свіжості та чистоти, що значно підвищувало комфорт проживання. Загалом, моє перебування в готелі Esperanto було дуже комфортним та приємним. Я рекомендую цей готель усім, хто планує поїздку до Канн і шукає зручне місце для проживання з чудовим розташуванням, турботливим персоналом та бездоганною чистотою.“

• Holiday Inn Express Marseille Saint Charles, an IHG Hotel Оцінка за відгуками: 8

“Розташування, ресепшн, сніданок“

• Villa Berlioz Оцінка за відгуками: 10