2. Франція: відгуки про готелі
  3. Франція: відгуки про готелі
Provence Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Toyoko INN Marseille Saint Charles Оцінка за відгуками: 7

“Унітаз“

• B&B HOTEL Marseille Aéroport Saint-Victoret Оцінка за відгуками: 2

“Жінка, яке здійснює трансфер в аеропорт. Дуже позитивна персона, відвезла нас на залізничну станцію та покращила нам настрій, після пережитого вночі стресу.“

• MEININGER Marseille Centre la Joliette Оцінка за відгуками: 10

“Дуже сучасний готель у стилі хай-тек. Все продумано до дрібниць. Затишні та тихі номери зі всіма зручностями, плюс доволі просторі. Сніданок перевершив мої найсміливіші очікування.“

• Holiday Inn Express Marseille Saint Charles, an IHG Hotel Оцінка за відгуками: 8

“Розташування, ресепшн, сніданок“

• Hotel la Ponche Оцінка за відгуками: 10

“В самому центрі міста, в пішій доступності всі ресторани , колоритні вулички ,зручна парковка якщо ви на машині , дуже сподобалось, повернуся ще в це місце“

• ibis Budget Arles Palais Des Congres Оцінка за відгуками: 9

“Ми бронювали двомісний а мали трьох місний, ліжка зручні, близько автобусна зупинка. На наш запит надали фен та праску, яких нема в номері по замовчуванню“

• Les Capucines Saint Tropez Оцінка за відгуками: 10

“Надзвичайно красива природа! Спів пташків та спокій! Я просто вражена, жодний мережевий готель не надасть такого затишку і спокою!“

• B&B HOTEL Marseille Centre La Timone Оцінка за відгуками: 8

“Готель близько до метро та автобусних зупинок, поруч багато закладів харчування та продуктових маркетів. Номери прибирають кожен день і замінюють рушники.“

• ibis budget Marseille Aeroport Provence Оцінка за відгуками: 10

“Чистота і розташування до аеропорту“

• thecamp Hôtel & Lodges - Aix en Provence Оцінка за відгуками: 10

“Дуже гарний новий готель в мальовничому місці. Смачні сніданки і привітний персонал.“

30 найкращих готелів в регіоні Provence