2. Франція: відгуки про готелі
Приморські Альпи Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Hôtel Lyonnais Оцінка за відгуками: 1

“Нічого“

• Esperanto Оцінка за відгуками: 9

“**Відгук на перебування в готелі Esperanto в Каннах** Нещодавно я мав приємність зупинитися в готелі Esperanto в Каннах і залишився дуже задоволений своїм вибором. Готель має чудове розташування, що робить його ідеальним для вивчення міста та насолоди усіма його принадами. Номер був простий, але дуже гарний, з усім необхідним для комфортного відпочинку. Особливо приємно було відпочивати на зручному балконі, який ставав улюбленим місцем для ранкової кави та вечірніх роздумів. Персонал готелю проявив надзвичайну турботу про дрібниці, які роблять перебування ще приємнішим. У номері були чай та кава, що дуже зручно для ранкового пробудження або вечірнього відпочинку. Також у ванній кімнаті завжди були мило та гель для душу, що було дуже зручно і приємно. Щоденне прибирання додавало відчуття свіжості та чистоти, що значно підвищувало комфорт проживання. Загалом, моє перебування в готелі Esperanto було дуже комфортним та приємним. Я рекомендую цей готель усім, хто планує поїздку до Канн і шукає зручне місце для проживання з чудовим розташуванням, турботливим персоналом та бездоганною чистотою.“

• Mercure Nice Marché Aux Fleurs Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалось все Особливо розташування !!“

• Hôtel Gallia Cannes Оцінка за відгуками: 10

“Повернулися в готель уже в друге.завжди приємно дивує чистота ,кімната не велика,але все продумано до дрібниць.Комфортне місцерозташування,все у пішій доступності.Спокійно.Приємна дівчина на ріцепшин яка вирішить усі ваші запитання .Приємні бонуси у вигляді безкоштовного сніданку та басейну.Тільки виключно хороші враження.Тут приймуть тебе як вдома.Рекомендую 🫶“

• Hôtel Amaryllis Оцінка за відгуками: 6

“Персонал чудовий, чисто“

• Best Western Alba Оцінка за відгуками: 8

“Зручний, просторий номер. Нові меблі. Дуже зручне розташування.“

• Hôtel Le Seize, Nice Centre Оцінка за відгуками: 10

“Місцерозташування. Чисто. Привітний персонал. Можливість залишити речі в камері схову. Сніданок достатній. Дякую 💛“

• Villa Eden Оцінка за відгуками: 10

“Розташування неймовірне“

• Hôtel La Villa Cannes Оцінка за відгуками: 8

“Близько відносно до набережної і центру . Номер достатньо просторий, халат, тапки, рушники все відмінно. Було б чудово скористатися басейном, але в квітні це неможливо, на жаль, ще холодно. Смачний сніданок.“

• Hôtel Miléade L'Orangeraie - Menton Оцінка за відгуками: 8

“Звичайний сніданок, але свіжі французькі круасани все перевершили))))))))) Дуже гарна територія готелю з великим садом.“

30 найкращих готелів в регіоні Приморські Альпи