2. Comentarii despre hoteluri în Franţa
  3. Comentarii despre hoteluri în Ile de France
  4. Comentarii despre hoteluri în Paris
Franţa Paris Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• hotelF1 Paris Porte de Châtillon Scor din comentarii: 7,3

„Raport calitate/pret foarte bun, aproape de mijloace de transport in comun, curatenie in camera in fiecare zi, personal foarte amabil.”

• Hotel Les Théâtres Scor din comentarii: 7,9

„Curat, intr-o locatie buna, pat mare și confortabil”

• Hôtel Brésil Opéra SPA Scor din comentarii: 8,2

„Camera curata. Pat confortabil. Baie dotata cu tot ce e necesar. si apa foarte fierbinte. Personalul de la receptie foarte de ajutor si binevoitor. Locatia excelenta.”

• Hotel Royal Mansart Scor din comentarii: 7,4

„Un hotel plăcut ce păstrează spiritul boem al vieții din Montmartre. Am avut o priveliște minunată din camera mai spatioasă de cât ne-am așteptat, spre clădirile din Montmartre și Sacre Cœur. Personalul călduros ne-a intâmpinat mereu cu zâmbet. Camera simplă dar curățată in fiecare zi. Liftul destul de spatios ( pentru 2 persoane cu bagaje mari) pentru un hotel cu spații inguste, tipice majorității clădirilor din Paris.”

• „Hotelul extrem de jegos, murdar, miros urat. Camera mirosea foarte urat, de asemenea prosoapele, mocheta din cameră toată murdară. Parcă am dormit la un hotel de o stea.”

• „Locația frumoasă, curată, liniște ,gazde amabile și prietenoase! Sejurul a fost foarte plăcut! As dori să transmit gazdelor că am uitat la intrare o umbrelă cumpărată din Paris și am trimis o prietenă să o recupereze!”

• B&B HOTEL Paris Nord 18ème Scor din comentarii: 7,5

„hotel ingrijit, curatenie zilnica in camere”