2. Comentarii despre hoteluri în Franţa
  3. Comentarii despre hoteluri în Ile de France
  4. Comentarii despre hoteluri în Meudon
Franţa Meudon Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Edgar Suites - Meudon-la-Forêt Scor din comentarii: 9,3

„Apartament foarte spațios,frumos,luminos, într-un cartier liniștit. Personal foarte drăguț și primitor .Totul curat și igienizat.”

• Rustic Bohemian Duplex in Meudon Scor din comentarii: 7,8

„Zona liniștită, casa decentă.”

• Edgar Suites - Meudon-la-Forêt Scor din comentarii: 9,3

„Este un apartament destul de mare si confortabil! Vederea din apartament este superba! Ai tot ce i-ti trebuie in apartament, poti gati mincare daca doresti. Jos la 5 minute este un Supermarket, o Bulangerie cu produse super gustoase, croasante franceze, eclere, prajituri diferite, baghete traditionale….. Regiunea este noua, frumoasa, linistita de unde poti lua tranvaiul cu usurinta pina in centru la Paris! Vom reveni la sigur !”

• „Foarte curat, amplasare accesibilă, proprietarul foarte amabil. Absolut totul necesar”

• Edgar Suites - Meudon-la-Forêt Scor din comentarii: 9,3

„Locație liniștită și foarte curata Apartament spațios, luminos și călduros. Apartament dotat cu tot ce trebuie, inclusiv masina de spalat vase. Gazda foarte comunicativa. Supermarket imediat lângă proprietate Edgar, mulțumesc pentru locul de parcare 😀”

• Edgar Suites - Meudon-la-Forêt Scor din comentarii: 9,3

„Curățenie absolută, super dotări , liniște, personal foarte amabil, o bună comunicare. Totul a fost la superlativ”

• B&B HOTEL Paris Meudon Vélizy Scor din comentarii: 7,9

„Camere sunt drăguțe, moderne și curate.”

• Edgar Suites - Meudon-la-Forêt Scor din comentarii: 9,3

„Curat, confortabil, spațios, comunicare foarte buna cu gazdele. Zona linistita, aproape de mijloace de transport. Supermarket, farmacie in imediata apropiere. Check in facil. Cam 40-50 min fata de centrul Parisului, dar se ajunge relativ ușor schimbând doar 2 mijloace de transport. Totul super ok! Recomand!”

• „Ne-a placut la proprietate ca a fost intr-o locatie buna si avantajoasa,frumos decorata,am fost intampinati cu o sticla de vin,cafea si ceai.Gazde foarte primitoare.Bravo lor!Vom reveni!⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️”

• Edgar Suites - Meudon-la-Forêt Scor din comentarii: 9,3

„Nu am avut mis dejun, dar bucataria este complet dotata si ne-am preparat singuri mancarea de dimineata si uneori si seara. Ne-a placut apartamentul pentru ca este spatios, cu dulapuri pentru depozitare, totul curat si aproape nou. Toata cladirea este foarte bine ingrijita, curatenie si liniste.”

Cele mai bune 10 hoteluri din Meudon