2. Comentarii despre hoteluri în Franţa
  3. Comentarii despre hoteluri în Ile de France
  4. Comentarii despre hoteluri în Clichy
Franţa Clichy Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• ibis Styles Paris Mairie De Clichy Scor din comentarii: 8,5

„Totul a.fost asa cum am văzut recenzii. Aproape de metrou. Raport calitate preț foarte bun.”

• „Locația excelentă.”

• Le Parisien-Clichy-2 pièces Zen Scor din comentarii: 10

„Totul a fost la fel ca în poze. Apartament nou, aproape de metrou iar bucătăria complet echipată. Pentru 4 persoane a fost spațiu suficient.”

• ibis Paris Porte de Clichy Centre Scor din comentarii: 7,6

„Amabilitatea personalului,locatia foarte aproape de metrou.”

• „Este curat, bine amenajat, confortabil. Personal foarte prietenos, mai ales doamna care se ocupa de micul dejun. Foarte bravo. Apartamentul foarte curat, asta e cel mai important. Santem bucuroși că este și parcare interior, astfel mașina a fost în siguranță. E un pic mai departe de centru, dar cu aplicația Bold, am călătorit super cu taxiul și ieftin. Domnii de la Recepție la fel foarte prietenosi, organizarea la nivel maxim. Recomand din toată inima.”

• ibis Styles Paris Mairie De Clichy Scor din comentarii: 8,5

„Hotelul f aproape de metrou, mic dejun excelent, personal f amabil, curățenia.”

• CAMPANILE PARIS - Clichy Centre Scor din comentarii: 8,5

„Am platit micul dejun insa nu am avut parte de el desi ne-am incadrat in intervalul specificat”

• ibis Styles Paris Mairie De Clichy Scor din comentarii: 8,5

„Locatia aproape de metrou, supermarket, McDonalds, personal foarte amabil si prietenos, mic dejun gustos, ofera fier de calcat la receptie, uscator de par in camera”

„Pozitie, amabilitatea receptionerului.”

• ibis Styles Paris Mairie De Clichy Scor din comentarii: 8,5

„Cartier curat, liniștit, cu restaurante bune în zonă. Aproape de statia de metrou. Mic dejun foarte bun!”

Cele mai bune 30 hoteluri din Clichy