3. Wyspy Kanaryjskie – opinie o hotelach
  4. Vega de San Mateo – opinie o hotelu
Hiszpania Vega de San Mateo Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Villa MOGAREN Ocena: 8,6

„Apartament na górze duży, przestronny w pełni wyposażony. W całej willi byliśmy sami przez 2 noce. Kuchnia do wspólnego użytku ogromna, nowoczesna wyposażona w pełni. W lodówce jedzenie do przygotowania śniadania. Jacuzzi, z którego można korzystać o każdej porze. Lokalizacja bardzo dobra. Piękne widoki, spokój i cisza. POLECAM!”

• Camino Art House Ocena: 7,6

„Bardzo mili ludzie, fajna atmosfera. Ładny widok i ciekawe miejsca wokół obiektu.”

• La Casita Ocena: 8,6

„Atmosfera i widoki które otaczają to miejsce, , czysto; schludnie. Rano wszystko wydawało sie tam lepsze i bardziej przyjazne. Ciekawa lokalizacja ale dobrze dojechać za dnia..”

• Camino Art House Ocena: 7,6

„Dostaliśmy więcej niż oczekiwaliśmy - wspólny ciepły prysznic i ręczniki :) Pokój był niewielki, raczej tylko do spania, ale można fajnie spędzić czas zwiedzając duży ogród z masą zakamarków, z jaskiniami i hamakami. Fajnie urządzone pomieszczenia, dużo ciekawych artefaktów stworzonych przez gości. Fajne rozwiązania sanitarne skierowane na ekologię- pod zlewem w łazience było wiaderko na wodę, która wykorzystywana jest do spłukiwania wody w toalecie.”

• „Piękna lokalizacja, zadbany i w pełni wyposażony domek, cisza i spokój. Bardzo miła właścicielka. Zdecydowanie polecamy! Od nas wszystko na 10 😀 pozdrawiamy Lisi”

• Camino Art House Ocena: 7,6

„Dobra lokalizacja, blisko gòr, miejsce z pięknym widokiem. Miły i przyjazny personel. Możliwość zjedzenia śniadania oraz kolacji gotowanej przez wolontariuszy za niewielką opłatą 2-4€ (donacja).”

• Mar de flores Ocena: 9,2

„Serdeczny gospodarz, który mimo opóźnienia w zameldowaniu miło nas przywitał, a potem zadzwonił do sklepikarza, by nie zamykał jeszcze sklepu, i pojechał z nami, co umożliwiło nam zrobić szybko zakupy. Domek z ogródkiem, wygodny i wspaniały. W domu czekały na nas dobrej jakości produkty na śniadanie i nawet kolację oraz wspaniałe cytryny.”

• La Casita Ocena: 8,6

„Klimatyczne miejsce”

• Villa MOGAREN Ocena: 8,6

„Cudowna lokalizacja, czysto, bardzo wygodne łóżka, świetny kontakt z gospodarzem, wanna z hydromasażem na zewnątrz!”

• LA CASA DE PÁ Ocena: 9,8

„Nelida wraz z synem powitali nas niesamowicie, ciepło i przyjaźnie. Oprowadziła nas po całym domu, pokazując każde pomieszczenie, chociaż byliśmy tylko we dwoje i nie mieliśmy potrzeby ich użytkowania. Na start otrzymaliśmy przekąski, wino, owoce, orzechy, wodę, mleko a w lodówce czekały produkty na śniadanie. Dom jest przytulny i dobrze wyposażony: dwie łazienki (parter i piętro), sypialnie i dodatkowo dużo przestrzeni w salonie. Przy pobycie 2 osób nie było problemów z ciepłą wodą. Kuchnia zawiera mnóstwo, naprawdę mnóstwo przydatnych urządzeń, przedmiotów i drobnych produktów spożywczych (dodatki kuchenne, przyprawy, przekąski, herbata, kawa, kakao...), których nie znajdziecie w innych wynajmowanych domach czy apartamentach. Dom jest wysprzątany, idealnie czysty i zadbany. Duży bezpłatny parking znajduje się 100m od domu. Wifi działało poprawnie i bez problemów. Przy wymeldowaniu otrzymaliśmy upominek. Nelida jest super gospodarzem tego miejsca. Miejsce naprawdę warte polecenia.”

25 najlepszych hoteli w mieście Vega de San Mateo