2. Španielsko - hodnotenia hotelov
  3. Kanárske ostrovy - hodnotenia hotelov
  4. Puerto Rico de Gran Canaria - hodnotenia hotelov
Španielsko Puerto Rico de Gran Canaria Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Gloria Palace Amadores Thalasso & Hotel Priemerné hodnotenie: 8,4

„Bol som v Puerto Rico a Amadores piaty=krat. Spoznal som cely ostrov, nic ma neprekvapilo, bol som spokojny“

• Holiday Club Puerto Calma Priemerné hodnotenie: 8,5

„Pekný čistý hotel“

• Sunshine Beach Villas Priemerné hodnotenie: 9,1

„Lokalita je veľmi dobrá. Je to na juhu ostrova, kde málo fúka. A vila je ešte chránená kopcom , takže je tam veľmi príjemne.Veľmi pekná vila. Veľa miesta pre 6 ľudí. V noci je vo vile úplne ticho, čo mi vyhovovalo. Žiadny hluk z dopravy a diskoték. Príjemná predzáhradka s bazénom s teplou vodou. Trochu rušila v noci klimatizácia od bazénu, tak nám údržbár nastavil vypínanie na noc. Bol veľmi ochotný , aj keď nevedel po anglicky. Dostatočne pohodlné matrace . Je to asi 200 metrov od obchodu s potravinami a reštaurácii. Ku moru je to 10 minút pešo. Po dlhšej dobe som bol s ubytovaním spokojný.“

• Lightbooking Amadores Beach La Concha Priemerné hodnotenie: 7

„Vsetko sa mi pacilo“

• Hotel Riosol Priemerné hodnotenie: 6,7

„Vyhlad“

• Bahia Blanca Priemerné hodnotenie: 8,6

„Prišli sme v noci, zamestnanec bol veľmi ochotný.“

• Bahia Blanca Priemerné hodnotenie: 8,6

„Skvela poloha ubytovania jeflo ok apartmany ciste“

• Holiday Club Sol Amadores Priemerné hodnotenie: 8,8

„Bazen a virivka boli super,aj ked na virivke pustala farba nateru.“

• Gloria Palace Royal Hotel & Spa Priemerné hodnotenie: 8,7

„Je to prekrasny hotel, ktory ma krasny vyhlad na ocean. Izby su velni priestranne, kazdy den nam bolo upratane a doplnali vodou a kavou. Chvalim recepcnu, ktora nas ubytovala v apartmane a mohli sme byt vsetci piati spolu. Mali sme krasnu terasu, kde sa dalo na lehatkach relaxovat. Strava bola na spickovej urovni. Varia naozaj velmi chutne. Velky vyber jedal. Personal bol velmi mily. Nie je tu co vytknut. Velmi sa nam vsetko pacilo“

• Servatur Puerto Azul Priemerné hodnotenie: 9

„Bola to krásna dovolenka Hotel servatur bol úplne nový krásny jedlo perfektné veľmi dobrý výber jedál krásny výhľad na oceán personál na jednička usmiaty vždy program super skrátka není co viac dodať k hotelu na parádu všetko zaslúži si aj 5 hviezd luxusné ubytovanie ďakujeme za vašu starostlivosť spokojnosť veľká nech sa vám darí v živote pekne podnikať Zuzana a Peter“

Puerto Rico de Gran Canaria: 30 najlepších hotelov