2. Španielsko - hodnotenia hotelov
Gran Canaria South Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Abora Continental by Lopesan Hotels Priemerné hodnotenie: 5

„Lokalita“

• Servatur Don Miguel - Adults Only Priemerné hodnotenie: 9

„Výborné,dobrý výber,spokojnosť,určite aj nabudúce prídeme“

• „Strava, lokalita, izba, čistota, krasne priestory, nádherný vyhlad zo 7 poschodia, ochotny personal, krasny vyhlad s poolbaru (bar na streche )“

• Gloria Palace Amadores Thalasso & Hotel Priemerné hodnotenie: 9

„Bol som v Puerto Rico a Amadores piaty=krat. Spoznal som cely ostrov, nic ma neprekvapilo, bol som spokojny“

• Grupotel Monte Feliz Priemerné hodnotenie: 5

„Cistota“

• Hotel San Agustin Beach Club Priemerné hodnotenie: 10

„Jednoznačne najlepšia voľba akú sme mohli spraviť. Hotel je priamo na pláži s bezplatným parkovaním. Personál od príchodu až po odchod úžasní a pozorní. Obzvlášť Elio, ktorý nám vytváral úsmev na tvári každý deň. Zvolili sme variantu s raňajkami, ktoré boli každý deň pestré (ovocie, salámy, údený losos, sladké, slané…) taktiež možnosť objednať si na raňajky z ala carte (omeleta, palacinky, vajíčka). Jeden večer sme vyskúšali aj 5 chodovu večeru a jednoznačne odporúčame. Je to vybavením starší hotel ale udivovalo nás ako sa o hotel starajú, veľmi čisté spoločné priestory a taktiež aj izby s každodenným upratovaním. A ten výhľad na oceán, človek sa toho nevedel nabažiť. Ak by sme sa na Gran Canariu znovu vracali opäť zvolíme tento hotel.“

• TUI BLUE Suite Princess - Adults Only Priemerné hodnotenie: 10

„Páčilo sa nám všetko, od recepcie, ubytovanie, personál proste super“

• beach view apartment Priemerné hodnotenie: 10

„Šikovný apartmán aj vybavenie. Skvele mat i práčku“

• eó Suite Hotel Jardin Dorado Priemerné hodnotenie: 9

„Príjemné ubytovanie, milý personal,využili sme bazén s krásnou záhradou, mali sme šťastie na apríl bolo super počasie a teplota mora 22 st. Všetko sa nam páčilo.“

• H10 Costa Mogán Priemerné hodnotenie: 9

„Pekný čistý hotel,dobrá poloha hotela“

30 Najlepších hotelov v regióne Gran Canaria South