2. Іспанія: відгуки про готелі
  3. Канарські острови: відгуки про готелі
  4. Плайя-де-лас-Амерікас: відгуки про готелі
Іспанія Плайя-де-лас-Амерікас Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Udalla Park - Hotel & Apartamentos Оцінка за відгуками: 7,4

“Привітний персонал, гарне розташування. Було чисто. Є посуд на кухні. У ванній - гель, мило, фен, рушники. Був шикарний вид на гори. Великий басейн на території.“

• Coral Suites & Spa - Adults Only Оцінка за відгуками: 8,3

“Готель супер!Розташований в центрі Лас Амерікас, до найкрашого піщаного пляжу південного Тенеріфе 10хв пішки ! Дужа гарний номер з терасою і прекрасним видом! В номері чисто і красиво! Є кухня, посуд , халати, праска і багато всього.... Ліжко комфортне! Магазин навпроти. Супермаркети 5хвилин пішки. Кафе;ресторани; автобусна зупинка ,все поряд! Персонал готелю дуже привітний! Сніданки 100 балів! Все свіже і дуже смачно! Десерти, багато фруктів, тортілья , сири; свіжі соки і так далі. Можна поїсти і бути ситим цілий день! Рекомендую!!!!“

• Home2Book Comfy Apt Costa Adeje, Pool&Terrace Оцінка за відгуками: 10

“Відмінне місцерозташування, своя тераса, вигдяд на океан з вікна, басейн в дворі,було паркування в дворі.“

• PLAYA HONDA GI. Оцінка за відгуками: 9,2

“Дуже зручне розташування від центру і пляжу. В міру тихе місце, недалеко бари, але вони не заважали спати. Гарний вид з балкону, є басейн, але має свої години відкриття. На рецепції дозволили на годинку залишити багаж, перед відʼїздом. Дуже приємний власник.😍“

• Coral Compostela Beach Golf Оцінка за відгуками: 8

“У мене був просторий двомісний номер, набір рушників для двох осіб, гель/шампунь/мило - один і той же засіб. Рушники за 4 ночі міняли тричі, прибирання було щодня. Кухня повністю обладнана, у мене вдома не стільки всякого приладдя :) Від пляжів хв 20-25, мені більше подобався Лос Крістіанос. Поряд з готелем супермаркет (не працює у неділю), заклади харчування, автобусна зупинка також недалеко. Готель також має власний невеличкий магазинчик. Замовляла через готель автобусний тур, це значно комфортніше, ніж у операторів просто на узбережжі. Дуже допомогла Валентина (Valentina), коли обдзвонила тур операторів у пошуку турів, які мене цікавили. Басейн також сподобався.“

• Palm Beach - Excel Hotels & Resorts Оцінка за відгуками: 8

“Локація супер. Привітний персонал! Смачна їжа!“

• Hotel Cleopatra Palace Оцінка за відгуками: 8,6

“Дуже гарний готель, спокійна атмосфера, пілатес і аквааеробіка, рояль і музичні вечори, саме головне - розташування“

• Apartamentos Olympia Оцінка за відгуками: 8,9

“Дуже привітна господарка, все чисто і гарно, шикарний вид з балкону. В апартаментах є все необхідне і навіть більше, особливо це круто, якщо летиш з рюкзаками. Також був подарунок в приємне спілкування при заселенні. Дякуємо🫶“

• TwinTorres LasAmericas Оцінка за відгуками: 8,2

“Місцерозташування , привітність господаря, зручності, вид з вікна.“

• Alexandre Hotel Troya Оцінка за відгуками: 7,8

“Гарні номери з прекрасним видом, з чудовим персоналом.“

30 найкращих готелів - Плайя-де-лас-Амерікас