2. Китай отзиви за хотели
  3. Beijing Area отзиви за хотели
  4. Пекин отзиви за хотели
Китай Пекин Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Guo Ji Yi Yuan Hotel Оценка от отзивите: 7.5

„Любезен персонал, готов винаги да помогне. Във стаите всички удобства.“

• Ritan Hotel Downtown Beijing Оценка от отзивите: 7.5

„Местоположение“

• Hilton Beijing Wangfujing Оценка от отзивите: 8.2

„Безупречен хотел с отлична локация- на метри от спирка на метро и от основната пешеходна улица с магазини и ресторанти. Стаята, която бях резервирала за семейството ми, беше Executive и съответно имаше достъп до ексклузивния Lounge на последния етаж с храни и напитки, които бяха точно по вкуса ни. Имахме също и прекрасен следобеден чай с лека закуска. Бяха взели в предвид искането ми за стая на по-висок етаж и всъщност бяхме настанени на последния, което ни възхити! Стаята изглеждаше точно като на снимките и беше много голяма и удобна. Закуската беше достатъчно богата и с предложения както от традиционната китайска кухня, така и от европейската. Не на последно място, всички в хотела ни оказваха съдействие и имаха желание да ни помогнат с каквото могат. Една от служителките дори ни запази билети за зоологическата градина. Горещо препоръчвам този хотел за чужденци, отишли на екскурзия в Пекин!“

• Howard Johnson Paragon Hotel Beijing Central Оценка от отзивите: 8.5

„Прекрасен хотел с чудесно местоположение на метри от метроспирка Beijing railway station. Персоналът на рецепцията говори английски език и е много усложлив и любезен! Супер чисто и комфортно! Силно препоръчвам!“

30-те най-добри хотела в Пекин

на базата на 26 173 отзива за хотели на Booking.com